projekty - Montaż kamer CCTV Warszawa Wola

iZabezpieczenia: Projekty i Instalacje

Telefon: 884 002 973 Email: instalacje@izabezpieczenia.pl

Montaż monitoringu Warszawa Wola – kamery CCTV


Wola to jedna z dzielnic Warszawy licząca około 140 000 mieszkańców. Dzielnica Warszawy wchodziła w skład gminy Centrum ograniczona jest Aleją Jana Pawła II, Alejami Jerozolimskimi, centralną linią kolejową aż do ulicy Sympatycznej, dalej wzdłuż linii kolejowej prowadzącej na Dworzec Gdański. Jak w każdej dzielnicy każdego miasta szczególne znaczenie ma monitoring domu lub firmy. Zabezpieczenie obiektu ma duże znaczenie w prewencji i ewentualnym posiadanym materiale dowodowym.

Monitoring domu, firmy Warszawa Wola – iZabezpieczenia.pl

Instalacja systemu telewizji przemysłowej przez iZabezpieczenia.pl opiera się na przyjeździe na bezpłatną wizję lokalną i wsłuchaniu się w potrzeby klienta. Dobieramy odpowiednie produkty by monitoring mógł spełniać wymogi bezpieczeństwa i był zainstalowany według tak zwanych “dobrych praktyk”. W zależności od możliwości budżetowych i instalacyjnych projektujemy odpowiednie rozwiązanie. Tak więc telewizja przemysłowa składa się oczywiście z kamer. Jednak jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę sieciową z możliwością nagrań wideo i audio na kartę SD. Bądź zastosować rozległy system kamer opierając się na infrastrukturze sieciowej z lokalnymi punktami dystrybucyjnymi. Jeśli inwestor będzie wymagał takiej funkcjonalności monitoring może być zasilany poprzez urządzenia buforowe. UPS bądź zasilacz z akumulatorem będzie stanowił dodatkową wartość każdej instalacji. Pomimo braku zasilania kamery będą dalej rejestrowały obraz i w przypadku wystąpienia zdarzenia dalej będziemy dysponowali odpowiednim materiałem nagraniowym.

Wola - Montaż kamer CCTV Warszawa Wola

Instalacja kamer monitoringu Warszawa Wola

System możemy doposażyć w monitor przemysłowy, w szafę RACK bądź też w klawiaturę do obsługi kamer obrotowych dla operatora jeśli takie urządzenia zostaną zaprojektowane i instalowane w monitoringu. Wszystko zależne jest od wymagań, które są postawione telewizji przemysłowej.

Instalacja kamer monitoringu obejmuje oczywiście montaż profesjonalnych urządzeń do telewizji przemysłowej. Nasz technik dobierze odpowiedni rejestrator z dyskiem do pracy ciągłej, aby system działał bezawaryjnie w trybie 24 godzinnym. Dodatkowo ważnym elementem systemu w naszych instalacjach jest zasilanie. Bezawaryjne działanie telewizji przemysłowej zależne jest od wielu czynników. Nasze doświadczenie pozwala na wyeliminowanie słabych punktów w instalacjach i tym samym efektywne korzystanie z monitoringu.

W skład monitoringu CCTV wchodzi między innymi :  rejestrator cyfrowy, kamery,  switch, elementy montażowe, dysk twardy oraz zasilacz.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacji Mieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeń Telewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Domek.

  Menu