Montaż monitoringu Międzylesie – kamery CCTV

Międzylesie jest to osiedle mieszkaniowe znajdujące się w południowo-wschodniej części Warszawy, w dzielnicy Wawer. Osiedle znajduje się pomiędzy Aninem a Radością. Międzylesie do 1932 roku nosiło nazwę Kaczy Dół. Dzisiaj osiedle ciągle się powiększa, powstają domy mieszkaniowe oraz lokale usługowe. Zwiększa się ilość mieszkańców oraz osób pracujących na terenie Międzylesia. Na osiedlach są montowane systemy telewizji przemysłowej, co zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców oraz lokali usługowych. Często sama obecność kamer może odstraszyć potencjalnych wandali. Monitoring domu lub firmy zabezpieczy obiekt w odpowiednim do obiektu celu, może być odpowiednio skalowalny przez co czy będziemy monitorować mały dom czy duży magazyn dostosujemy rozwiązanie do warunków technicznych w których ma zostać  zamontowany.

miedzylesie - Montaż kamer CCTV Międzylesie

Monitoring domu, firmy Międzylesie – iZabezpieczenia.pl

Instalacja kamer przemysłowych przez iZabezpieczenia.pl rozpoczynana jest od analizy potrzeb klienta i dobraniu najlepszego rozwiązania do obiektu, w którym będzie montowany monitoring CCTV .Urządzenia na których się opieramy to rozwiązania różnych firm Dahua, Hikvision, Avigilon, Geovision czy też Vivotek. W zależności od zasobów finansowych klienta stosujemy odpowiednie produkty stosując optymalne rozwiązanie. Po zakończonej instalacji oczywiście przeprowadzane zostaje  szkolenie z obsługi monitoringu, co powoduje że użytkowanie kamer i rejestratora staje się dosyć proste. Prowadzimy również serwis i konserwację naszych instalacji. Mając je pod kontrolą, powoduje to że działają one bezawaryjnie. Nasza instalacja monitoringu składa się oczywiście z kamer i rejestratora przemysłowego.

Instalacja kamer monitoringu Międzylesie

Jednak jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę sieciową z możliwością nagrań wideo i audio na nośnik danych. Możemy także zastosować rozległy system kilkuset kamer opierając się na infrastrukturze sieciowej z lokalnymi punktami dystrybucyjnymi. Nasze instalacje często instalowane są z zapewnieniem zasilania buforowego, które zapewnia  podtrzymanie działania i ciągłą rejestrację obrazu nawet w przypadku spadku lub braku zasilania. Wykorzystujemy do tego UPSy przeznaczone do telewizji przemysłowej lub zasilacze do urządzeń wyposażone w możliwość instalowania akumulatorów.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the tree.

  Menu