projekty - Montaż kamer CCTV Warszawa Targówek

iZabezpieczenia: Projekty i Instalacje

Telefon: 884 002 973 Email: instalacje@izabezpieczenia.pl

Montaż monitoringu Warszawa Targówek – kamery CCTV


Jedną z dzielnic Warszawy jest Targówek. Dzielnica ta położona na prawym brzegu Wisły, ograniczona od południa i zachodu liniami kolejowymi nr 9 i nr 2, od wschodu linią ul. Skorpiona oraz granicą z Ząbkami i Markami, a od północy ul. Toruńską. Ludność Targówka to blisko 125 000 mieszkańców, a powierzchnia to 24,37 km2. W dzielnicy tej zabezpieczenie monitoringiem, tak jak w każdej lokacji dużego miasta, wzbudza poczucie bezpieczeństwa, dodatkowo stanowi doskonały produkt by obniżyć składki ubezpieczeniowe dla sklepu, domu czy firmy.

targowek tabliczka wysockiego2 445 - Montaż kamer CCTV Warszawa Targówek

Monitoring domu, firmy Warszawa Targówek – iZabezpieczenia.pl

Instalacja monitoringu przez iZabezpieczenia.pl odbywa się poprzez przyjazd przez naszych techników na wizję lokalną i dobraniu najlepszych rozwiązań. Wybieramy odpowiednie produkty by monitoring mógł spełniać wymogi bezpieczeństwa i był zainstalowany według tak zwanych “dobrych praktyk”. W zależności od możliwości budżetowych i instalacyjnych rodzaj monitoringu zależny jest również od indywidualnych potrzeb danego klienta i powinien być dobrze przemyślany i zaprojektowany, aby odpowiednio spełniał swoje zadanie. Telewizja przemysłowa składa się oczywiście z kamer.

Instalacja kamer monitoringu Warszawa Targówek

Jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę sieciową z możliwością nagrań wideo i audio na nośnik SD. Bądź zastosować monitoring IP opierając się na infrastrukturze sieciowej z lokalnymi punktami dystrybucyjnymi zakładając wiele kamer. Wszystko zależne jest od wymagań, które są postawione telewizji przemysłowej. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla osób prywatnych, firm i instytucji- zakładanie systemów CCTV to jeden z głównych profili naszej działalności.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Domek.

  Menu