Instalacja kamer przemysłowych w Warszawie


Warszawa  to metropolia o ogromnym potencjale inwestycyjnym  z największą liczbą ludności w stosunku do innych dużych miast w Polsce. Mocno rozwijający się sektor biurowy , mieszkaniowy i infrastrukturalny powoduję zainteresowanie Polskich jak i zagranicznych inwestorów. Warszawa zanotowała znaczny wzrost jakości życia , kapitału kultury i wizerunku. Miasto wyróżnia się bardzo wysoką jakością edukacji od szkół podstawowych do wyższych , co znacznie zwiększyło w ostatnich latach liczbę zagranicznych uczniów szkół wyższych i policealnych. Nie można zapomnieć też o bezpieczeństwie. W ostatnich latach poziom bezpieczeństwa w stolicy znacznie wzrósł , co jest efektem zwiększenia wydatków na ten cel.

Warszawa może się pochwalić dużą dostępnością lekarzy w prywatnej służbie zdrowia , a także korzystnym stanem środowiska naturalnego. Do poprawy nadal pozostaje jakości powietrza, gdzie na dzień dzisiejszy nie jest ono najlepsze. W opnij ekspertów Warszawa jest bardzo atrakcyjnym miejscem do życia i równie atrakcyjną destynacją turystyczną.

Instalacja monitoringu w Warszawie instalowane są w obiektach użyteczności publicznej , infrastrukturze drogowej jak i w miejscach prywatnych. Instalacja systemów CCTV ma na celu podwyższenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców i osób odwiedzających miasto. Dobrze zaprojektowany system kamer zapewni stabilną i bezawaryjną pracę , a co za tym idzie zwiększy wykrywalność potencjalnie niebezpiecznych zdarzeń.

W dobie dzisiejszej technologii możliwości instalacji kamer są praktycznie nieograniczone. Funkcjonalności jakie oferują nam producenci , dają nam możliwości instalacji w najbardziej wymagających obiektach. Instalacje monitoringu CCTV możemy podzielić na: przemysłowe , biurowe , domowe , użyteczności publicznej.

Każda z w/w grup ma inną charakterystykę doboru sprzętu oraz funkcjonalności. Instalacje kamer przemysłowych muszą spełniać odpowiednie warunki pracy. Najczęściej stosowanymi kamerami w tego typu obiektach są to kamery o klasie szczelności ip65 w obudowie kopułkowej o klasie wandaloodporności IK10. Tego typu kamera pozwala na pracę w warunkach trudnych pod kontem wilgoci i zapylenia.

Inaczej przedstawia się temat gdzie instalacja kamer np. na lotnisku wymaga bardzo zaawansowanej technologii analityki obrazu oraz bardzo dużej rozdzielczości. Tego typu instalacje wymagają dogłębnej analizy podpartej bardzo szczegółowym potrzebom monitorowanego miejsca.

Firma Izabezpieczenia wykonuje instalacje monitoringu w Warszawie jak i całej Polsce. Przed rozpoczęciem instalacji kamer przeprowadzona jest wizja lokalna obiektu i poznanie potrzeb klienta. Nasze instalacje wykonujemy na sprzęcie znanych producentów takich jak: Dahua , Avigilon , Geovision , Hikvision czy Axis.

Do każdej instalacji podchodzimy indywidualnie , gdzie staramy się dobrać w miarę możliwości budżetowych jak najlepszy sprzęt , który zapewni bezpieczeństwo użytkownika .

Po zakończonych pracach przygotowujemy projekt powykonawczy zainstalowanych kamer oraz przeprowadzamy szkolenie z ich obsługi. Świadczymy również usługi po gwarancyjne tzw: usługa konserwacyjna , która ma zapewnić bez awaryjne działania wcześniej zainstalowanego monitoringu.

Do każdej instalacji , czy jest to instalacja monitoringu IP (monitoring cyfrowy) czy instalacja monitoringu HDCVI (monitoring analogowy) zostają wykonywane pomiary infrastruktury okablowania. Pomiary mają na celu sprawdzenie przepustowości sygnału , gdzie jego wartości mają bardzo duży na prawidłowe działanie monitoringu.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the car.

  Menu