projekty - Montaż kamer CCTV Ząbki

iZabezpieczenia: Projekty i Instalacje

Telefon: 884 002 973 Email: instalacje@izabezpieczenia.pl

Montaż monitoringu Ząbki – kamery CCTV


Ząbki – jest to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie wołomińskim znajdujące się 10 km od centrum Warszawy. Według danych  z 2013 roku miasto liczy ok  32 000 mieszkańców. Pierwotna nazwa miejscowości brzmiała  Wola Zambkowa. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 629. Głównym  sektorem działalności w Ząbkach są to  usługi transportowe towarów, handel detaliczny, hurtowy, roboty budowlane, usługi w sektorze IT oraz działalność naukowo-techniczna. W Ząbkach  jak w większości mniejszych miast montowane są systemy monitoringu CCTV.  Sama obecność kamer może odstraszyć potencjalnych wandali czy tez włamywaczy.  Monitoring domu lub firmy może zabezpieczyć obiekt w odpowiednim do obiektu celu, może być odpowiednio skalowalny przez co czy będziemy monitorować mały dom czy duży magazyn dostosujemy rozwiązanie do warunków technicznych w których ma zostać  zamontowany system telewizji przemysłowej.

zabki - Montaż kamer CCTV ZąbkiMonitoring domu, firmy Ząbki – iZabezpieczenia.pl

Instalacja kamer przemysłowych przez firmę  iZabezpieczenia.pl rozpoczynana jest od analizy oraz potrzeb klienta i dobraniu najlepszego rozwiązania do obiektu, w którym będzie montowany monitoring CCTV . Urządzenia na których się opieramy to rozwiązania różnych firm między innymi  Dahua, Hikvision, Avigilon, Geovision czy też Vivotek. W zależności od zasobów finansowych klienta stosujemy odpowiednie produkty stosując najkorzystniejsze  rozwiązanie. Po zakończonej instalacji  przeprowadzane jest szkolenie z zakresu  obsługi monitoringu, co powoduje że użytkowanie kamer i rejestratora staje się dosyć proste.

Instalacja kamer monitoringu Ząbki

Dodatkowo prowadzimy również serwis jak i konserwację naszych instalacji. Mając je stale pod kontrolą, co powoduje że działają one w nie zawodny sposób . Nasza instalacja monitoringu składa się oczywiście z kamer i rejestratora przemysłowego. Jednak jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę sieciową z możliwością nagrań wideo i audio na nośnik danych. Możemy także zastosować rozległy system kilkuset kamer opierając się na infrastrukturze sieciowej z lokalnymi punktami dystrybucyjnymi. Nasze instalacje często instalowane są z zapewnieniem zasilania buforowego, które zapewnia podtrzymanie działania i ciągłą rejestrację obrazu nawet w przypadku spadku lub braku zasilania. Wykorzystujemy do tego urządzenia typu  UPS które  przeznaczone są  do telewizji przemysłowej lub zasilacze do urządzeń wyposażone w możliwość instalowania akumulatorów. Wszystko zależne jest od wymagań, które zostały  postawione telewizji przemysłowej.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Klucz.

  Menu