Montaż monitoringu Warszawa Ochota – kamery CCTV


Ochota to dzielnica położona między ulicą Chałubińskiego, aleją Niepodległości, Batorego i jej przedłużeniem przez Pole Mokotowskie i ograniczona ulicą Żwirki i Wigury od wschodu oraz linią kolejową (wraz ze stacjami Żwirki i Wigury, Rakowiec i Zachodnia) od południa, zachodu i północy. Ludność dzielnicy to blisko 100 000 osób, a powierzchnia to 9,7 km². Te dane świadczą, że Ochota jest najgęściej zaludnioną dzielnicą Warszawy. Na Ochocie tak jak w innych dzielnicach Warszawy duże znaczenie ma telewizja przemysłowa CCTV.  Monitoring obiektu sprawdza się jako dodatkowy elektroniczny system zabezpieczeń obiektu: sklepu, firmy czy placówki użyteczności publicznej.

ochota - Montaż kamer CCTV Warszawa Ochota

Monitoring domu, firmy Warszawa Ochota – iZabezpieczenia.pl

Telewizja przemysłowa instalowana przez iZabezpieczenia.pl opiera się przede wszystkim na wizji lokalnej i wsłuchaniu się w potrzeby klienta. Dobieramy system monitoringu by mógł spełniać odpowiednie wymogi bezpieczeństwa i był zainstalowany według tak zwanych “dobrych praktyk”. W zależności od budżetu i możliwości instalacyjnych projektujemy odpowiednie rozwiązanie. Telewizja przemysłowa składa się z kamer możemy jednak jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę sieciową z możliwością nagrań wideo i audio na kartę SD. Bądź zastosować rozległy system kilkuset kamer opierając się na infrastrukturze sieciowej z lokalnymi punktami dystrybucyjnymi. Wszystko zależne jest od wymagań dla monitoringu CCTV. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra pozwala na podjęcie wszelkich prac związanych z zabezpieczeniem mienia. Prowadzimy również montaż kamer monitoringu o systemy analogowe wysokiej rozdzielczości i systemy IP oparte o infrastrukturę sieciową. Używamy dwóch typów przewodów , jest to przewód koncentryczny oraz UTP.  Monitoring cyfrowy jest systemem kamer IP podłączonych przewodem LAN tzw. popularna komputerowa skrętka podłączonych bezpośrednio do rejestratora cyfrowego IP, lub pośrednio po przez switch. Oba rozwiązania są dobre, nie mniej jednak ich charakterystyka jest różna, jak również  zastosowanie. Jeżeli zdecydujemy się na monitoring IP, to najlepszym rozwiązaniem będzie wykonanie instalacji przewodem UTP. Wysokiej klasy urządzenia dostępne w naszym sklepie gwarantują doskonałą rozdzielczość obrazu w najlepszej jakości.

Instalacja kamer monitoringu Warszawa Ochota

Instalacja kamer monitoringu obejmuje oczywiście montaż profesjonalnych urządzeń do telewizji przemysłowej. Nasz technik dobierze odpowiedni rejestrator z dyskiem do pracy ciągłej, aby system działał bezawaryjnie w trybie 24 godzinnym. Dodatkowo ważnym elementem systemu w naszych instalacjach jest zasilanie. Bezawaryjne działanie telewizji przemysłowej zależne jest od wielu czynników. Nasze doświadczenie pozwala na wyeliminowanie słabych punktów w instalacjach i tym samym efektywne korzystanie z monitoringu.

W skład monitoringu CCTV wchodzi między innymi :  rejestrator cyfrowy, kamery,  switch, elementy montażowe, dysk twardy oraz zasilacz.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the key.

  Menu