Montaż monitoringu Zielonka – kamery CCTV


Zielonka – jest to miasto znajdujące się w województwie mazowieckim w powiecie wołomińskim. Zielonka jest podwarszawską miejscowością rekreacyjną, bowiem znajduje się tu kilka szlaków turystycznych takich jak: Park Dębinki, Plac Jana Pawła II czy Skwer Matki Teresy z Kalkuty.  Miasto znajduje się ok 13 km na północny wschód od centrum Warszawy. W Zielonce tak jak w każdym mieście duże znaczenie ma odpowiednie zabezpieczenie poprzez monitoring CCTV, alarm czy też kontrolę dostępu co znacznie wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców.

zielonka - Montaż kamer CCTV Zielonka

Monitoring domu, firmy Zielonka – iZabezpieczenia.pl

Instalacja kamer przemysłowych przez iZabezpieczenia.pl rozpoczynana jest od analizy potrzeb klienta i dobraniu najlepszego rozwiązania do obiektu, w którym będzie zainstalowana telewizja przemysłowa. Dobieramy system monitoringu by mógł spełniać odpowiednie wymogi bezpieczeństwa. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu projektowania oraz  budowy konwencjonalnych systemów telewizji przemysłowej.

Instalacja kamer monitoringu Zielonka

Urządzenia na których się opieramy to rozwiązania takich  firm jak Dahua, Hikvision, Avigilon, Geovision czy też Vivotek. W zależności od budżetu i możliwości instalacyjnych projektujemy odpowiednie rozwiązanie. Wykonujemy instalacje monitoringu m.in. w domach, sklepach, magazynach. hurtowniach, osiedlach , wspólnotach mieszkaniowych etc. Po zakończonej instalacji przeprowadzane zostaje szkolenie z obsługi monitoringu.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the flag.

  Menu