projekty - Montaż kamer CCTV Zielonka

iZabezpieczenia: Projekty i Instalacje

Telefon: 884 002 973 Email: instalacje@izabezpieczenia.pl

Montaż monitoringu Zielonka – kamery CCTV


Zielonka – jest to miasto znajdujące się w województwie mazowieckim w powiecie wołomińskim. Zielonka jest podwarszawską miejscowością rekreacyjną, bowiem znajduje się tu kilka szlaków turystycznych takich jak: Park Dębinki, Plac Jana Pawła II czy Skwer Matki Teresy z Kalkuty.  Miasto znajduje się ok 13 km na północny wschód od centrum Warszawy. W Zielonce tak jak w każdym mieście duże znaczenie ma odpowiednie zabezpieczenie poprzez monitoring CCTV, alarm czy też kontrolę dostępu co znacznie wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców.

zielonka - Montaż kamer CCTV Zielonka

Monitoring domu, firmy Zielonka – iZabezpieczenia.pl

Instalacja kamer przemysłowych przez iZabezpieczenia.pl rozpoczynana jest od analizy potrzeb klienta i dobraniu najlepszego rozwiązania do obiektu, w którym będzie zainstalowana telewizja przemysłowa. Dobieramy system monitoringu by mógł spełniać odpowiednie wymogi bezpieczeństwa. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu projektowania oraz  budowy konwencjonalnych systemów telewizji przemysłowej.

Instalacja kamer monitoringu Zielonka

Urządzenia na których się opieramy to rozwiązania takich  firm jak Dahua, Hikvision, Avigilon, Geovision czy też Vivotek. W zależności od budżetu i możliwości instalacyjnych projektujemy odpowiednie rozwiązanie. Wykonujemy instalacje monitoringu m.in. w domach, sklepach, magazynach. hurtowniach, osiedlach , wspólnotach mieszkaniowych etc. Po zakończonej instalacji przeprowadzane zostaje szkolenie z obsługi monitoringu.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacji Mieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeń Telewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Drzewo.

  Menu