Montaż monitoringu Warszawa Białołęka – kamery CCTV


Białołęka jest jedną z 18 dzielnic miasta i zajmuje powierzchnię 73,04 km2 w północnej części miasta. Dzielnicę zamieszkuje 104 369 osób. Granice z innymi dzielnicami wyznaczają: Trasa Armii Krajowej na południu (z Targówkiem) i rzeka Wisła na zachodzie (z Bielanami) a od północy graniczy z gminami Jabłonna i Nieporęt, od wschodu z Markami. Na Białołęce tak jak w każdej dzielnicy dużego miasta znaczenie ma odpowiednie zabezpieczenie poprzez telewizję przemysłową. Zabezpieczenie obiektu ma duże znaczenie w elektronicznym monitoringu wspomagając system alarmowy.

z16847826IHBialoleka z lotu ptaka1 - Montaż kamer CCTV Warszawa Białołęka

Monitoring domu, firmy Warszawa Białołęka – iZabezpieczenia.pl

Instalacja monitoringu CCTV przez iZabezpieczenia.pl to oczywiście dostosowanie telewizji CCTV do potrzeb klienta. Dobieramy odpowiednie kamery na podstawie wizji lokalnej by monitoring mógł spełniać wszystkie wymogi bezpieczeństwa i został zainstalowany według tak zwanych “dobrych praktyk”. W zależności od możliwości budżetowych projektujemy odpowiednie rozwiązanie monitoringu. Telewizja przemysłowa składa się oczywiście z kamer przemysłowych, które są skalowalne dla każdego obiektu. Jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę sieciową z możliwością nagrań na kartę SD. Oczywiście instalujemy również rozległe systemy kamer opierając się na infrastrukturze sieciowej z lokalnymi punktami dystrybucyjnymi. Instalacja monitoringu składa się oczywiście z kamer oraz rejestratora.

Instalacja kamer monitoringu Warszawa Białołęka

Urządzenia dobierane są indywidualnie do każdej lokalizacji. Bez względu na to, jaki system monitoringu wybierzemy, każdy z nich wymaga co najmniej kilku podstawowych urządzeń. Pierwszym z nich jest  rejestrator z dopasowaną do potrzeb ilością kanałów wizyjnych, które pozwolą na podłączenie kamer. Drugim są kamery, które pozwalają na rejestrowanie obrazu w obiektach oraz na posesjach.  Trzecim obowiązkowym elementem systemu CCTV jest twardy dysk, który odpowiada za zapisywanie i archiwizację nagrywanych zdarzeń. Wszystko zależne jest od wymagań, które są postawione telewizji przemysłowej.

Oferta instalacji opiera się na wieloletnim doświadczeniu naszych instalatorów i wiedzy przy projektowaniu systemów monitoringu.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the flag.

  Menu