projekty - Montaż kamer CCTV Warszawa Białołęka

iZabezpieczenia: Projekty i Instalacje

Telefon: 884 002 973 Email: instalacje@izabezpieczenia.pl

Montaż monitoringu Warszawa Białołęka – kamery CCTV


Białołęka jest jedną z 18 dzielnic miasta i zajmuje powierzchnię 73,04 km2 w północnej części miasta. Dzielnicę zamieszkuje 104 369 osób. Granice z innymi dzielnicami wyznaczają: Trasa Armii Krajowej na południu (z Targówkiem) i rzeka Wisła na zachodzie (z Bielanami) a od północy graniczy z gminami Jabłonna i Nieporęt, od wschodu z Markami. Na Białołęce tak jak w każdej dzielnicy dużego miasta znaczenie ma odpowiednie zabezpieczenie poprzez telewizję przemysłową. Zabezpieczenie obiektu ma duże znaczenie w elektronicznym monitoringu wspomagając system alarmowy.

z16847826IHBialoleka z lotu ptaka1 - Montaż kamer CCTV Warszawa Białołęka

Monitoring domu, firmy Warszawa Białołęka – iZabezpieczenia.pl

Instalacja monitoringu CCTV przez iZabezpieczenia.pl to oczywiście dostosowanie telewizji CCTV do potrzeb klienta. Dobieramy odpowiednie kamery na podstawie wizji lokalnej by monitoring mógł spełniać wszystkie wymogi bezpieczeństwa i został zainstalowany według tak zwanych “dobrych praktyk”. W zależności od możliwości budżetowych projektujemy odpowiednie rozwiązanie monitoringu. Telewizja przemysłowa składa się oczywiście z kamer przemysłowych, które są skalowalne dla każdego obiektu. Jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę sieciową z możliwością nagrań na kartę SD. Oczywiście instalujemy również rozległe systemy kamer opierając się na infrastrukturze sieciowej z lokalnymi punktami dystrybucyjnymi. Instalacja monitoringu składa się oczywiście z kamer oraz rejestratora.

Instalacja kamer monitoringu Warszawa Białołęka

Urządzenia dobierane są indywidualnie do każdej lokalizacji. Bez względu na to, jaki system monitoringu wybierzemy, każdy z nich wymaga co najmniej kilku podstawowych urządzeń. Pierwszym z nich jest  rejestrator z dopasowaną do potrzeb ilością kanałów wizyjnych, które pozwolą na podłączenie kamer. Drugim są kamery, które pozwalają na rejestrowanie obrazu w obiektach oraz na posesjach.  Trzecim obowiązkowym elementem systemu CCTV jest twardy dysk, który odpowiada za zapisywanie i archiwizację nagrywanych zdarzeń. Wszystko zależne jest od wymagań, które są postawione telewizji przemysłowej.

Oferta instalacji opiera się na wieloletnim doświadczeniu naszych instalatorów i wiedzy przy projektowaniu systemów monitoringu.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Drzewo.

  Menu