projekty - Montaż kamer CCTV Sulejówek

iZabezpieczenia: Projekty i Instalacje

Telefon: 884 002 973 Email: instalacje@izabezpieczenia.pl

Montaż monitoringu Sulejówek – kamery CCTV


Sulejówek – jest miasto położone w Polsce w województwie mazowieckim, w powiecie mińskim.  Miasto jest oddalone o ok. 22 km od centrum Warszawy w kierunku wschodnim. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 637 Warszawa – Węgrów, droga wojewódzka nr 638 Warszawa – Sulejówek, a także droga krajowa nr 2 Świecko – Terespol. Obiekty w Sulejówku tak jak w każdym mniejszym mieście, wymagają wspomagania monitoringiem CCTV. Monitoring przyczynia się nie tylko do poczucia bezpieczeństwa , a również  do realnego zabezpieczenia obiektu. Telewizja przemysłowa może zabezpieczyć obiekt w odpowiedni sposób. System może być odpowiednio skalowalny przez co czy będziemy monitorować mały dom czy duży magazyn i dostosujemy rozwiązanie do warunków technicznych w których ma być instalowany.

Sulejówek - Montaż kamer CCTV Sulejówek

Monitoring domu, firmy Sulejówek – iZabezpieczenia.pl

Instalacja monitoringu CCTV przez iZabezpieczenia.pl rozpoczynana jest od analizy potrzeb klienta i dobraniu najlepszego rozwiązania. Kamery i rejestratory na których się opieramy to rozwiązania firm Dahua, Hikvision, Avigilon, Geovision czy też Vivotek. W zależności od budżetu  i warunków instalacyjnych stosujemy odpowiednie produkty stosując optymalne rozwiązanie. Montaż telewizji przemysłowej składa się oczywiście z kamer. Jednak jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę sieciową z możliwością nagrań na nośnik SD zamontowany w urządzeniu.  Wykonujemy instalacje monitoringu m.in. w domach, sklepach, magazynach. hurtowniach, osiedlach , wspólnotach mieszkaniowych etc.

Instalacja kamer monitoringu Sulejówek

Po zakończonej instalacji przeprowadzamy oczywiście szkolenie z obsługi monitoringu.  Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług oraz rozwiązań przygotujemy usługę spełniającą wszystkie wymagania naszych klientów. Gwarantujemy obsługę i serwis naszych instalacji.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Samolot.

  Menu