Montaż kamer monitoringu


Spis treści

Instalacja kamer monitoringu

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych instalacji kamer monitoringu. Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa zakupionych urządzeń, jak i usług. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla osób prywatnych, firm i instytucji. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra pozwala na podjęcie wszelkich prac związanych z zabezpieczeniem mienia. Prowadzimy montaż kamer monitoringu opartych o systemy analogowe wysokiej rozdzielczości i systemy IP oparte o infrastrukturę sieciową. Wybór rozwiązania dedykowany jest nie tylko względami ekonomicznymi, ale także możliwościami instalacyjnymi w danym obiekcie.

instalacje 2 - Instalacje kamer monitoringuMontaż kamer monitoringu zawsze poprzedzony jest rozmową z klientem w kwestii potrzeb i wymagań odnośnie systemu. Nasi technicy w dogodnym dla Państwa terminie udają się na wizję lokalną, by kamery oraz rejestrator był odpowiednio dobrany do danej lokalizacji. W zależności od możliwości ilości materiału, który ma zostać nagrany dobieramy również odpowiedniej pojemności dysk w rejestratorze. Biorąc pod uwagę sieć energetyczną w Państwa lokalizacji do instalacji monitoringu dobieramy także odpowiedni zasilacz kamer. Dlatego w razie przepięcia czy innego problemu z zasilaniem Państwa urządzenia są chronione poprzez bezpieczniki. Każdy instalowany przez nas system monitoringu jest wykonany według dobrych praktyk, uwzględniając ergonomię korzystania z urządzeń.

Po instalacji kamer CCTV przeprowadzamy odpowiednie szkolenie z użytkowania urządzeń, co pozwala na bezproblemowe korzystania z urządzeń. Na życzenie klienta możemy również zainstalować i skonfigurować aplikacje mobilne w telefonie lub tablecie do podglądu online kamer monitoringu.

Instalacja systemu monitoringu CCTV przeprowadzana jest przez nas w 3 prostych krokach…

1

Projekt systemu

Wykonujemy projekt systemu telewizji przemysłowej podpierając się naszym wieloletnim doświadczeniem, stosując najnowsze rozwiązania technologiczne odnośnie stosowanych urządzeń.
2

Instalacja kamer przemysłowych

Nasza wykwalifikowana ekipa po umówieniu terminu rozpoczęcia prac, bezzwłocznie rozpoczyna montaż.
3

Konserwacja urządzeń

Po wcześniejszym umówieniu z Państwem możemy przeprowadzać konserwacje zainstalowanego systemu aby można było korzystać z systemu bezawaryjnie długi czas.

Szkolenia techniczne z systemów monitoringu


Po wykonaniu instalacji monitoringu zawsze przeprowadzamy szkolenie z zakresu obsługi kamer monitoringu oraz rejestratora, by korzystanie z zaimplementowanych rozwiązań nie stanowiło problemu. Podczas szkolenia poruszamy takie kwestie jak nadawanie uprawnień poszczególnym użytkownikom systemu. Od możliwości oglądania obrazu z kamer CCTV na żywo poprzez wgląd w nagrany już materiał. Kolejnym aspektem jest przeglądanie zapisanych nagrań i skopiowanie interesującego nas okresu na zewnętrzny nośnik pamięci bądź komputer. Wedle życzenia poruszamy również inne kwestie związane z użytkowaniem systemu jak na przykład ustawienie podglądu kamer na urządzeniach mobilnych z pomocą “chmury” producenta.

Instalujemy kamery przemysłowe w następujących lokalizacjach


Usługa

Montaż kamery przemysłowej wewnętrznej

Montaż kamery CCTV zewnętrznej (cena uzależniona jest od lokalizacji kamery)

Punkt wypustowy pod kamerę wewnętrzną (okablowanie z materiałem; UTP kat5e)

punkt wypustowy pod kamerę zewnętrzną (okablowanie z materiałem: UTPpe kat5e)

Wykonanie projektu CCTV

Podłączenie rejestratora DVR, NVR

Programowanie rejestratora

Montaż i podłączenie zasilacza CCTV

Dojazd do klienta na wizję lokalną

Dojazd do klienta w celu wykonania instalacji

Cena netto

80 zł

80 – 250 zł

70 zł

100 zł

od 500 zł

50 zł

80 – 250 zł

50 zł

GRATIS

GRATIS

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Samochód.

  Menu