Montaż kamer monitoringu


Spis treści

Instalacja kamer monitoringu

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych instalacji kamer monitoringu. Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa zakupionych urządzeń, jak i usług. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla osób prywatnych, firm i instytucji. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra pozwala na podjęcie wszelkich prac związanych z zabezpieczeniem mienia. Prowadzimy montaż kamer monitoringu opartych o systemy analogowe wysokiej rozdzielczości i systemy IP oparte o infrastrukturę sieciową. Wybór rozwiązania dedykowany jest nie tylko względami ekonomicznymi, ale także możliwościami instalacyjnymi w danym obiekcie.

instalacje 2 - Instalacje kamer monitoringuMontaż kamer monitoringu zawsze poprzedzony jest rozmową z klientem w kwestii potrzeb i wymagań odnośnie systemu. Nasi technicy w dogodnym dla Państwa terminie udają się na wizję lokalną, by kamery oraz rejestrator był odpowiednio dobrany do danej lokalizacji. W zależności od możliwości ilości materiału, który ma zostać nagrany dobieramy również odpowiedniej pojemności dysk w rejestratorze. Biorąc pod uwagę sieć energetyczną w Państwa lokalizacji do instalacji monitoringu dobieramy także odpowiedni zasilacz kamer. Dlatego w razie przepięcia czy innego problemu z zasilaniem Państwa urządzenia są chronione poprzez bezpieczniki. Każdy instalowany przez nas system monitoringu jest wykonany według dobrych praktyk, uwzględniając ergonomię korzystania z urządzeń.

Po instalacji kamer CCTV przeprowadzamy odpowiednie szkolenie z użytkowania urządzeń, co pozwala na bezproblemowe korzystania z urządzeń. Na życzenie klienta możemy również zainstalować i skonfigurować aplikacje mobilne w telefonie lub tablecie do podglądu online kamer monitoringu.

Szkolenia techniczne z systemów monitoringu


Po wykonaniu instalacji monitoringu zawsze przeprowadzamy szkolenie z zakresu obsługi kamer monitoringu oraz rejestratora, by korzystanie z zaimplementowanych rozwiązań nie stanowiło problemu. Podczas szkolenia poruszamy takie kwestie jak nadawanie uprawnień poszczególnym użytkownikom systemu. Od możliwości oglądania obrazu z kamer CCTV na żywo poprzez wgląd w nagrany już materiał. Kolejnym aspektem jest przeglądanie zapisanych nagrań i skopiowanie interesującego nas okresu na zewnętrzny nośnik pamięci bądź komputer. Wedle życzenia poruszamy również inne kwestie związane z użytkowaniem systemu jak na przykład ustawienie podglądu kamer na urządzeniach mobilnych z pomocą “chmury” producenta.

Usługa

Montaż kamery przemysłowej wewnętrznej

Montaż kamery CCTV zewnętrznej (cena uzależniona jest od lokalizacji kamery)

Punkt wypustowy pod kamerę wewnętrzną (okablowanie z materiałem; UTP kat5e)

punkt wypustowy pod kamerę zewnętrzną (okablowanie z materiałem: UTPpe kat5e)

Wykonanie projektu CCTV

Podłączenie rejestratora DVR, NVR

Programowanie rejestratora

Montaż i podłączenie zasilacza CCTV

Dojazd do klienta na wizję lokalną

Dojazd do klienta w celu wykonania instalacji

Cena netto

80 zł

80 – 250 zł

70 zł

100 zł

od 500 zł

50 zł

80 – 250 zł

50 zł

GRATIS

GRATIS

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the tree.

  Menu