projekty - Montaż kamer CCTV Wołomin

iZabezpieczenia: Projekty i Instalacje

Telefon: 884 002 973 Email: instalacje@izabezpieczenia.pl

Montaż monitoringu Wołomin – kamery CCTV

Wołomin –jest  to miasto położone w województwie mazowieckim, siedziba powiatu wołomińskiego. Miasto znajduje się 20 km od centrum Warszawy.  Przez miasto przepływa rzeka Czarna, która swój bieg kończy w Kanale Żerańskim. Wołomin graniczy z gminami takimi jak,  Kobyłka, Radzymin oraz Zielonka. Przez miasto przebiegają drogi wojewódzkie nr 634  Lotnisko Chopina-Ząbki-Zielonka-Wołomin-Wólka Kozłowska, nr 635 Wołomin-Radzymin. Wołomin otrzymał prawa miejskie w 1919roku. W Wołominie jak w większości z mniejszych  miast montowane są systemy telewizji przemysłowej- monitoring, alarm czy też kontrola dostępu  co wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców. Sama obecność kamer czy też alarmu znacznie wpływa na zmniejszenie wandalizmu.

wołomin e1567068082613 - Montaż kamer CCTV Wołomin

Monitoring domu, firmy Wołomin – iZabezpieczenia.pl

Instalacja kamer CCTV przez iZabezpieczenia.pl opiera się wizji lokalnej u klienta i wysłuchaniu jego potrzeb związanych z zabezpieczeniem.  Zapewniamy produkty sprawdzonych producentów takich jak Dahua, Hikvision, Vivotek czy też Geovision. W zależności od możliwości finansowych i instalacyjnych dobieramy  optymalne rozwiązania. Montaż telewizji przemysłowej składa się oczywiście z kamer. Jednak jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę sieciową z możliwością nagrań na nośnik SD zamontowany w urządzeniu.

Instalacja kamer monitoringu Wołomin

Instalacja kamer monitoringu obejmuje oczywiście montaż profesjonalnych urządzeń do telewizji przemysłowej. Nasz technik dobierze odpowiedni rejestrator z dyskiem do pracy ciągłej, aby system działał bezawaryjnie w trybie 24 godzinnym. Dodatkowo ważnym elementem systemu w naszych instalacjach jest zasilanie. Bezawaryjne działanie telewizji przemysłowej zależne jest od wielu czynników. Nasze doświadczenie pozwala na wyeliminowanie słabych punktów w instalacjach i tym samym efektywne korzystanie z monitoringu.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Klucz.

  Menu