Montaż monitoringu Wołomin – kamery CCTV

Wołomin –jest  to miasto położone w województwie mazowieckim, siedziba powiatu wołomińskiego. Miasto znajduje się 20 km od centrum Warszawy.  Przez miasto przepływa rzeka Czarna, która swój bieg kończy w Kanale Żerańskim. Wołomin graniczy z gminami takimi jak,  Kobyłka, Radzymin oraz Zielonka. Przez miasto przebiegają drogi wojewódzkie nr 634  Lotnisko Chopina-Ząbki-Zielonka-Wołomin-Wólka Kozłowska, nr 635 Wołomin-Radzymin. Wołomin otrzymał prawa miejskie w 1919roku. W Wołominie jak w większości z mniejszych  miast montowane są systemy telewizji przemysłowej- monitoring, alarm czy też kontrola dostępu  co wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców. Sama obecność kamer czy też alarmu znacznie wpływa na zmniejszenie wandalizmu.

wołomin e1567068082613 - Montaż kamer CCTV Wołomin

Monitoring domu, firmy Wołomin – iZabezpieczenia.pl

Instalacja kamer CCTV przez iZabezpieczenia.pl opiera się wizji lokalnej u klienta i wysłuchaniu jego potrzeb związanych z zabezpieczeniem.  Zapewniamy produkty sprawdzonych producentów takich jak Dahua, Hikvision, Vivotek czy też Geovision. W zależności od możliwości finansowych i instalacyjnych dobieramy  optymalne rozwiązania. Montaż telewizji przemysłowej składa się oczywiście z kamer. Jednak jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę sieciową z możliwością nagrań na nośnik SD zamontowany w urządzeniu.

Instalacja kamer monitoringu Wołomin

Instalacja kamer monitoringu obejmuje oczywiście montaż profesjonalnych urządzeń do telewizji przemysłowej. Nasz technik dobierze odpowiedni rejestrator z dyskiem do pracy ciągłej, aby system działał bezawaryjnie w trybie 24 godzinnym. Dodatkowo ważnym elementem systemu w naszych instalacjach jest zasilanie. Bezawaryjne działanie telewizji przemysłowej zależne jest od wielu czynników. Nasze doświadczenie pozwala na wyeliminowanie słabych punktów w instalacjach i tym samym efektywne korzystanie z monitoringu.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the key.

  Menu