Montaż monitoringu Piaseczno – kamery CCTV


Piaseczno jest to miasto położone w województwie mazowieckim w odległości 17 km na południe od centrum Warszawy. Miasto w 2010 r. zostało  uznane jako najbardziej atrakcyjne jeżeli chodzi o biznes według magazynu Forbes. W Piasecznie  tak jak w każdym z miast monitoring CCTV jest  wspomagany dodatkowymi systemami zabezpieczeń na przykład alarmem który wzmaga  poczucie bezpieczeństwa. Monitoring CCTV zdecydowanie warto zamontować w celu poprawy bezpieczeństwa zarówno w firmie jak również domu. Dzięki zastosowaniu kamer CCTV możliwe jest śledzenie na bieżąco. Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu specjalistycznych systemów monitoringu i telewizji przemysłowej, nawet dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie.

rynek71 - Montaż kamer CCTV Piaseczno

Monitoring domu, firmy + Miasto/dzielnica – iZabezpieczenia.pl

Instalacja kamer przemysłowych przez iZabezpieczenia.pl rozpoczynana jest od analizy potrzeb klienta i dobraniu najlepszego rozwiązania do obiektu, w którym będzie zainstalowana telewizja przemysłowa. Urządzenia na których się opieramy to rozwiązania różnych firm Dahua, Hikvision, Avigilon, Geovision czy też Vivotek. W zależności od możliwości finansowych i instalacyjnych stosujemy odpowiednie produkty stosując optymalne rozwiązanie. Po zakończonej instalacji  przeprowadzamy szkolenie z obsługi monitoringu, co powoduje że użytkowanie kamer i rejestratora staje się dosyć proste.

Instalacja kamer monitoringu Piaseczno

Dodatkową usługą jaką prowadzimy jest również serwis i konserwacja naszych instalacji co skutkuje bez awaryjnością.  Nasza instalacja monitoringu składa się oczywiście z kamer i rejestratora przemysłowego. Jednak jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę sieciową z możliwością nagrań wideo i audio na nośnik danych. Możemy także zastosować rozległy system kilkuset kamer opierając się na infrastrukturze sieciowej z lokalnymi punktami dystrybucyjnymi. Nasze instalacje często instalowane są z zapewnieniem zasilania buforowego.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the house.

  Menu