projekty - Montaż kamer CCTV Piaseczno

iZabezpieczenia: Projekty i Instalacje

Telefon: 884 002 973 Email: instalacje@izabezpieczenia.pl

Montaż monitoringu Piaseczno – kamery CCTV


Piaseczno jest to miasto położone w województwie mazowieckim w odległości 17 km na południe od centrum Warszawy. Miasto w 2010 r. zostało  uznane jako najbardziej atrakcyjne jeżeli chodzi o biznes według magazynu Forbes. W Piasecznie  tak jak w każdym z miast monitoring CCTV jest  wspomagany dodatkowymi systemami zabezpieczeń na przykład alarmem który wzmaga  poczucie bezpieczeństwa. Monitoring CCTV zdecydowanie warto zamontować w celu poprawy bezpieczeństwa zarówno w firmie jak również domu. Dzięki zastosowaniu kamer CCTV możliwe jest śledzenie na bieżąco. Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu specjalistycznych systemów monitoringu i telewizji przemysłowej, nawet dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie.

rynek71 - Montaż kamer CCTV Piaseczno

Monitoring domu, firmy + Miasto/dzielnica – iZabezpieczenia.pl

Instalacja kamer przemysłowych przez iZabezpieczenia.pl rozpoczynana jest od analizy potrzeb klienta i dobraniu najlepszego rozwiązania do obiektu, w którym będzie zainstalowana telewizja przemysłowa. Urządzenia na których się opieramy to rozwiązania różnych firm Dahua, Hikvision, Avigilon, Geovision czy też Vivotek. W zależności od możliwości finansowych i instalacyjnych stosujemy odpowiednie produkty stosując optymalne rozwiązanie. Po zakończonej instalacji  przeprowadzamy szkolenie z obsługi monitoringu, co powoduje że użytkowanie kamer i rejestratora staje się dosyć proste.

Instalacja kamer monitoringu Piaseczno

Dodatkową usługą jaką prowadzimy jest również serwis i konserwacja naszych instalacji co skutkuje bez awaryjnością.  Nasza instalacja monitoringu składa się oczywiście z kamer i rejestratora przemysłowego. Jednak jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę sieciową z możliwością nagrań wideo i audio na nośnik danych. Możemy także zastosować rozległy system kilkuset kamer opierając się na infrastrukturze sieciowej z lokalnymi punktami dystrybucyjnymi. Nasze instalacje często instalowane są z zapewnieniem zasilania buforowego.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Ciężarówa.

  Menu