projekty - Montaż kamer CCTV Otwock

iZabezpieczenia: Projekty i Instalacje

Telefon: 884 002 973 Email: instalacje@izabezpieczenia.pl

Montaż monitoringu Otwock – kamery CCTV


Otwock to miasto w województwie mazowieckim, siedziba powiatu otwockiego. Otwock leży w Dolinie Środkowej Wisły, nad rzeką Świder. Miasto wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej, a od centrum stolicy oddalony jest o około 23 km. Do 1916 r. tereny obecnego Otwocka częściowo należały do gminy wiejskiej Otwock. W każdym mieście monitoring wizyjny wspomagany dodatkowymi systemami na przykład alarmem oraz kontrolą dostępu wzmaga poczucie bezpieczeństwa i realnie przyczynia się do jego wystąpienia. Monitoring domu lub firmy zabezpieczy obiekt w odpowiednim do obiektu celu, może być odpowiednio skalowalny przez co czy będziemy monitorować mały dom czy duży magazyn dostosujemy rozwiązanie do warunków technicznych w których ma być instalowany.

panorama - Montaż kamer CCTV Otwock

Monitoring domu, firmy Otwock – iZabezpieczenia.pl

Instalacja kamer przemysłowych przez iZabezpieczenia.pl przeprowadzana jest poczynając od analizy potrzeb klienta i dobraniu najlepszego rozwiązania do obiektu, w którym będzie zainstalowany monitoring. Urządzenia na których się opieramy to rozwiązania firm Dahua, Hikvision, Avigilon, Geovision czy też Vivotek. W zależności od możliwości budżetowych i instalacyjnych projektujemy odpowiednie rozwiązanie stosując optymalne rozwiązanie. Po zakończonej instalacji oczywiście przeprowadzamy szkolenie z obsługi produktów, co powoduje że użytkowanie kamer i rejestratora staje się wyjątkowo proste. Dodatkowo prowadzimy serwis i konserwację naszych instalacji. Stale mamy je pod kontrolą, co powoduje że działają one bezawaryjnie. Nasza instalacja monitoringu składa się oczywiście z kamer. Jednak jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę sieciową z możliwością nagrań wideo i audio na nośnik danych czyli kartę SD zamontowaną w urządzeniu.

Instalacja kamer monitoringu Otwock

Możemy także zastosować rozległy system kilkuset kamer opierając się na infrastrukturze sieciowej z lokalnymi punktami dystrybucyjnymi. Nasze instalacje często instalowane są z zapewnieniem zasilania buforowego. Zapewnia to podtrzymanie działania i ciągłą rejestrację obrazu nawet w przypadku spadku lub braku zasilania. Wykorzystujemy do tego klasyczne UPSy lub zasilacze do urządzeń wyposażone w możliwość instalowania akumulatorów. Wszystko zależne jest od wymagań, które są postawione telewizji przemysłowej.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Puchar.

  Menu