Montaż monitoringu Warszawa Ursus – kamery CCTV


Ursus to licząca 60 000 mieszkańców dzielnica Warszawy położona w zachodniej części miasta, ograniczona ulicami Świerszcza, Zapustną i Badylarską od wschodu (granica z Włochami), trasą kolejową z Warszawy Głównej Towarowej do Łowicza od północy (od ulicy Gierdziejewskiego na wschód do granicy z Włochami granica z Bemowem), jej bocznicą kolejową do linii średnicowej od zachodu oraz Alejami Jerozolimskimi od południa. Powierzchnia dzielnicy Ursus wynosi 9,35 km². W każdej dzielnicy Warszawy zabezpieczenie monitoringiem, tak jak w każdej lokacji dużego miasta, wzmacnia poczucie bezpieczeństwa, dodatkowo stanowi doskonały produkt by obniżyć składki ubezpieczeniowe dla sklepu, domu czy firmy.

IMG 05781 - Montaż kamer CCTV Warszawa Ursus

Monitoring domu, firmy Warszawa Ursus – iZabezpieczenia.pl

Instalacja monitoringu przez iZabezpieczenia.pl odbywa się poprzez przyjazd przez naszych techników na wizję lokalną i dobraniu najlepszych, najnowszych rozwiązań. Wybieramy odpowiednie produkty by monitoring mógł spełniać wymogi bezpieczeństwa i był zainstalowany według tak zwanych “dobrych praktyk”. W zależności od możliwości budżetowych i instalacyjnych projektujemy odpowiednie rozwiązanie. Telewizja przemysłowa składa się oczywiście z kamer.

Instalacja kamer monitoringu Warszawa Ursus

Jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę sieciową z możliwością nagrań wideo i audio na kartę wbudowaną w urządzenie. Bądź zastosować monitoring CCTV opierając się na infrastrukturze sieciowej z lokalnymi punktami dystrybucyjnymi zakładając wiele kamer. Urządzenia mogą spełniać dodatkowe zadania: na przykład rejestrować tablice rejestracyjne pojazdów. Wszystko zależne jest od wymagań, które są postawione telewizji przemysłowej.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the flag.

  Menu