projekty - Montaż kamer CCTV Warszawa Ursus

iZabezpieczenia: Projekty i Instalacje

Telefon: 884 002 973 Email: instalacje@izabezpieczenia.pl

Montaż monitoringu Warszawa Ursus – kamery CCTV


Ursus to licząca 60 000 mieszkańców dzielnica Warszawy położona w zachodniej części miasta, ograniczona ulicami Świerszcza, Zapustną i Badylarską od wschodu (granica z Włochami), trasą kolejową z Warszawy Głównej Towarowej do Łowicza od północy (od ulicy Gierdziejewskiego na wschód do granicy z Włochami granica z Bemowem), jej bocznicą kolejową do linii średnicowej od zachodu oraz Alejami Jerozolimskimi od południa. Powierzchnia dzielnicy Ursus wynosi 9,35 km². W każdej dzielnicy Warszawy zabezpieczenie monitoringiem, tak jak w każdej lokacji dużego miasta, wzmacnia poczucie bezpieczeństwa, dodatkowo stanowi doskonały produkt by obniżyć składki ubezpieczeniowe dla sklepu, domu czy firmy.

IMG 05781 - Montaż kamer CCTV Warszawa Ursus

Monitoring domu, firmy Warszawa Ursus – iZabezpieczenia.pl

Instalacja monitoringu przez iZabezpieczenia.pl odbywa się poprzez przyjazd przez naszych techników na wizję lokalną i dobraniu najlepszych, najnowszych rozwiązań. Wybieramy odpowiednie produkty by monitoring mógł spełniać wymogi bezpieczeństwa i był zainstalowany według tak zwanych “dobrych praktyk”. W zależności od możliwości budżetowych i instalacyjnych projektujemy odpowiednie rozwiązanie. Telewizja przemysłowa składa się oczywiście z kamer.

Instalacja kamer monitoringu Warszawa Ursus

Jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę sieciową z możliwością nagrań wideo i audio na kartę wbudowaną w urządzenie. Bądź zastosować monitoring CCTV opierając się na infrastrukturze sieciowej z lokalnymi punktami dystrybucyjnymi zakładając wiele kamer. Urządzenia mogą spełniać dodatkowe zadania: na przykład rejestrować tablice rejestracyjne pojazdów. Wszystko zależne jest od wymagań, które są postawione telewizji przemysłowej.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Samochód.

  Brak produktów w koszyku.