projekty - Montaż kamer CCTV Pruszków

iZabezpieczenia: Projekty i Instalacje

Telefon: 884 002 973 Email: instalacje@izabezpieczenia.pl

Montaż monitoringu Pruszków – kamery CCTV


Pruszków to miasto w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim, nad rzeką Utratą. Pruszków jest także częścią aglomeracji warszawskiej, a w 2018 r. miasto liczyło blisko 62 000 mieszkańców Obiekty w Pruszkowie tak jak w każdym mieście, wymagają wspomagania telewizją przemysłową w ochronie elektronicznej. Monitoring CCTV przyczynia się nie tylko do poczucia bezpieczeństwa , przyczynia się do realnego zabezpieczenia obiektu. Telewizja przemysłowa może zabezpieczyć obiekt w odpowiednim sposób w zależności od wielkości. System może być odpowiednio skalowalny przez co czy będziemy monitorować mały dom czy duży magazyn i dostosujemy rozwiązanie do warunków technicznych w których ma być instalowany.

Pruszków - Montaż kamer CCTV Pruszków

Monitoring domu, firmy Pruszków – iZabezpieczenia.pl

Instalacja monitoringu CCTV przez iZabezpieczenia.pl rozpoczynana jest od analizy potrzeb klienta i dobraniu najlepszego rozwiązania, w obiekcie w którym będzie zainstalowana telewizja przemysłowa. Kamery i rejestratory na których się opieramy to rozwiązania firm Dahua, Hikvision, Avigilon, Geovision czy też Vivotek. W zależności od budżetu i warunków instalacyjnych stosujemy odpowiednie produkty stosując optymalne rozwiązanie. Po zakończonej instalacji przeprowadzane jest szkolenie z obsługi rejestratora, co powoduje że użytkowanie urządzeń staje się wyjątkowo proste. Dodatkowo prowadzimy serwis i konserwację naszych monitoringów. Mając je stale pod kontrolą, co powoduje że działają one bezproblemowo. Instalacja telewizji przemysłowej składa się oczywiście z kamer i rejestratora przemysłowego.

Instalacja kamer monitoringu Pruszków

Jednak jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę IP z możliwością nagrań wideo i audio na kartę SD. Możemy także zastosować rozległy system urządzeń opierając się na infrastrukturze sieciowej z lokalnymi punktami dystrybucyjnymi. Nasze instalacje często instalowane są z zapewnieniem zasilania z podtrzymaniem prądowym. Zapewnia to bufor działania i ciągłą rejestrację obrazu nawet w przypadku spadku lub braku zasilania. Wykorzystujemy do tego UPSy przeznaczone do monitoringu CCTV lub zasilacze do urządzeń wyposażone w możliwość instalowania akumulatorów. Wszystko zależne jest od wymagań, które są postawione kamerom przemysłowym.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Samochód.

  Menu