Montaż monitoringu Pruszków – kamery CCTV


Pruszków to miasto w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim, nad rzeką Utratą. Pruszków jest także częścią aglomeracji warszawskiej, a w 2018 r. miasto liczyło blisko 62 000 mieszkańców Obiekty w Pruszkowie tak jak w każdym mieście, wymagają wspomagania telewizją przemysłową w ochronie elektronicznej. Monitoring CCTV przyczynia się nie tylko do poczucia bezpieczeństwa , przyczynia się do realnego zabezpieczenia obiektu. Telewizja przemysłowa może zabezpieczyć obiekt w odpowiednim sposób w zależności od wielkości. System może być odpowiednio skalowalny przez co czy będziemy monitorować mały dom czy duży magazyn i dostosujemy rozwiązanie do warunków technicznych w których ma być instalowany.

Pruszków - Montaż kamer CCTV Pruszków

Monitoring domu, firmy Pruszków – iZabezpieczenia.pl

Instalacja monitoringu CCTV przez iZabezpieczenia.pl rozpoczynana jest od analizy potrzeb klienta i dobraniu najlepszego rozwiązania, w obiekcie w którym będzie zainstalowana telewizja przemysłowa. Kamery i rejestratory na których się opieramy to rozwiązania firm Dahua, Hikvision, Avigilon, Geovision czy też Vivotek. W zależności od budżetu i warunków instalacyjnych stosujemy odpowiednie produkty stosując optymalne rozwiązanie. Po zakończonej instalacji przeprowadzane jest szkolenie z obsługi rejestratora, co powoduje że użytkowanie urządzeń staje się wyjątkowo proste. Dodatkowo prowadzimy serwis i konserwację naszych monitoringów. Mając je stale pod kontrolą, co powoduje że działają one bezproblemowo. Instalacja telewizji przemysłowej składa się oczywiście z kamer i rejestratora przemysłowego.

Instalacja kamer monitoringu Pruszków

Jednak jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę IP z możliwością nagrań wideo i audio na kartę SD. Możemy także zastosować rozległy system urządzeń opierając się na infrastrukturze sieciowej z lokalnymi punktami dystrybucyjnymi. Nasze instalacje często instalowane są z zapewnieniem zasilania z podtrzymaniem prądowym. Zapewnia to bufor działania i ciągłą rejestrację obrazu nawet w przypadku spadku lub braku zasilania. Wykorzystujemy do tego UPSy przeznaczone do monitoringu CCTV lub zasilacze do urządzeń wyposażone w możliwość instalowania akumulatorów. Wszystko zależne jest od wymagań, które są postawione kamerom przemysłowym.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the car.

  Menu