Instalacje Monitoringu

Projektujemy, instalujemy oraz konserwujemy systemy zabezpieczeń mienia

 

Instalacja Alarmu

Sprawny i prawidłowo działający system alarmowy zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa i skutecznie odstrasza nieproszonych gości. Naszym celem jest zastosowanie odpowiednich rozwiązań, stworzenie instalacji pozbawionej wad i niedoskonałości.
Dużą wagę przykładamy do tego, by system ochrony działał efektywnie i prewencyjnie. Dbając o Państwa bezpieczeństwo wykorzystujemy wyłącznie urządzenia od najlepszych producentów, minimalizując w ten sposób możliwość pojawienia się jakichkolwiek usterek.

Instalacja monitoringu

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych instalacji monitoringu w Warszawie i okolicach. Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa zakupionych kamer przemysłowych i rejestratorów, jak i usług montażu. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla osób prywatnych, firm i instytucji czyli projektowanie, instalacja telewizji przemysłowej, serwis oraz konserwacja. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra pozwala na podjęcie wszelkich prac związanych z zabezpieczeniem mienia. Współpracujemy z producentami Dahua, Hikvision, Avigilon, Axis, ACTi gwarantującymi nowoczesne rozwiązania oraz najwyższą jakość produktów.

Instalacja Kontroli Dostępu

System kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, są aktualnie najczęściej stosowanymi systemami zabezpieczeń, co wynika z szerokiej możliwości ich zastosowania. Oferujemy kompleksowe usługi montażowe wszelkich systemów dostępu.
Profesjonalny projekt, dobór elementów i wykonanie instalacji są niezbędne dla utrzymania bezpieczeństwa mienia.

Instalacja Automatyki budynkowej

Inteligentny dom jest niczym żywy organizm. Jeśli wszystkie organy pracują prawidłowo, cały organizm funkcjonuje dobrze. Prawidłowe dobranie elementów oraz dobrze przemyślany i fachowo zrealizowany projekt gwarantuje satysfakcję użytkownika.
Inteligentny system sam sprawdza i monitoruje stan poszczególnych urządzeń, a w razie potrzeby informuje ciebie o wystąpieniu zdarzenia.

Menu