Instalacje Monitoringu

Projektujemy, instalujemy oraz konserwujemy systemy zabezpieczeń mienia

instalacje 2 500x300 - INSTALACJE

Instalacja monitoringu

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych instalacji monitoringu w Warszawie i okolicach. Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa zakupionych kamer przemysłowych i rejestratorów, jak i usług montażu. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla osób prywatnych, firm i instytucji czyli projektowanie, instalacja telewizji przemysłowej, serwis oraz konserwacja. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra pozwala na podjęcie wszelkich prac związanych z zabezpieczeniem mienia. Współpracujemy z producentami Dahua, Hikvision, Avigilon, Axis, ACTi gwarantującymi nowoczesne rozwiązania oraz najwyższą jakość produktów.

systemy alarmowe 1 500x300 - INSTALACJE

Instalacja Alarmu

Sprawny i prawidłowo działający system alarmowy zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa i skutecznie odstrasza nieproszonych gości. Naszym celem jest zastosowanie odpowiednich rozwiązań, stworzenie instalacji pozbawionej wad i niedoskonałości.
Dużą wagę przykładamy do tego, by system ochrony działał efektywnie i prewencyjnie. Dbając o Państwa bezpieczeństwo wykorzystujemy wyłącznie urządzenia od najlepszych producentów, minimalizując w ten sposób możliwość pojawienia się jakichkolwiek usterek.

kontroladostepu 500x300 - INSTALACJE

Instalacja Kontroli Dostępu

System kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, są aktualnie najczęściej stosowanymi systemami zabezpieczeń, co wynika z szerokiej możliwości ich zastosowania. Oferujemy kompleksowe usługi montażowe wszelkich systemów dostępu.
Profesjonalny projekt, dobór elementów i wykonanie instalacji są niezbędne dla utrzymania bezpieczeństwa mienia.

automatykabudynkowa 500x300 - INSTALACJE

Instalacja Automatyki budynkowej

Inteligentny dom jest niczym żywy organizm. Jeśli wszystkie organy pracują prawidłowo, cały organizm funkcjonuje dobrze. Prawidłowe dobranie elementów oraz dobrze przemyślany i fachowo zrealizowany projekt gwarantuje satysfakcję użytkownika.
Inteligentny system sam sprawdza i monitoruje stan poszczególnych urządzeń, a w razie potrzeby informuje ciebie o wystąpieniu zdarzenia.

Menu