Instalacje Systemów Zabezpieczenia Mienia

Projektujemy, instalujemy oraz konserwujemy systemy zabezpieczeń mienia

instalacje

Telewizja przemysłowa

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych instalacji telewizji przemysłowej.. Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa zakupionych urządzeń, jak i usług. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla osób prywatnych, firm i instytucji. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra pozwala na podjęcie wszelkich prac związanych z zabezpieczeniem mienia. Współpracujemy z producentami gwarantującymi nowoczesne rozwiązania oraz najwyższą jakość produktów.

systemy alarmowe

Systemy alarmowe

Sprawny i prawidłowo działający system alarmowy zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa i skutecznie odstrasza nieproszonych gości. Naszym celem jest zastosowanie odpowiednich rozwiązań, stworzenie instalacji pozbawionej wad i niedoskonałości.
Dużą wagę przykładamy do tego, by system ochrony działał efektywnie i prewencyjnie. Dbając o Państwa bezpieczeństwo wykorzystujemy wyłącznie urządzenia od najlepszych producentów, minimalizując w ten sposób możliwość pojawienia się jakichkolwiek usterek.

kontroladostepu

Kontrola dostępu

System kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, są aktualnie najczęściej stosowanymi systemami zabezpieczeń, co wynika z szerokiej możliwości ich zastosowania. Oferujemy kompleksowe usługi montażowe wszelkich systemów dostępu.
Profesjonalny projekt, dobór elementów i wykonanie instalacji są niezbędne dla utrzymania bezpieczeństwa mienia.

automatykabudynkowa

Automatyka budynkowa

Inteligentny dom jest niczym żywy organizm. Jeśli wszystkie organy pracują prawidłowo, cały organizm funkcjonuje dobrze. Prawidłowe dobranie elementów oraz dobrze przemyślany i fachowo zrealizowany projekt gwarantuje satysfakcję użytkownika.
Inteligentny system sam sprawdza i monitoruje stan poszczególnych urządzeń, a w razie potrzeby informuje ciebie o wystąpieniu zdarzenia.

Shop By Department