Security - O nas

o iZabezpieczenia

Systemy Zabezpieczeń Mienia

Zajmujemy się dystrybucją systemów telewizji przemysłowej, systemów alarmowych oraz kontroli dostępu, zatrudnione u nas osoby posiadają długoletnie doświadczenie poparte rzetelną wiedzą na temat sprzętu branży zabezpieczenia mienia.
Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zintegrować wszystkie oferowane systemy w jedną całość zapewniając pełną kontrolę nad obiektem.
Szeroka lista dostawców sprzętu, w tym polskich i zagranicznych, z którymi współpracujemy, pozwala nam osiągnąć maksymalną elastyczność i szeroką paletę produktów. Krótkie terminy realizacji, optymalnie skalkulowane koszty oraz łatwy kontakt z naszymi pracownikami stanowią dodatkową zaletę współpracy z nami.
10000

Produktów

4

Dziedziny zabezpieczeń

20LAT

Doświadczenia

2156

Wykonanych instalacji

Historia firmy iZabezpieczenia

Marzec 1997
Zaczynamy od instalacji niskoprądowych wraz z instalacjami systemów zabezpieczeń mienia opartych na telewizji analogowej
Maj 2003
Zaczynamy zajmować się przede wszystkim instalacją telewizji przemysłowej wraz z systemami alarmowymi i kontrolą dostępu.
Styczeń 2009
Do naszych instalacji zaczynamy używać urządzeń telewizji przemysłowej opartej na protokole sieciowym.
Luty 2012
Włączamy do naszego portfolio systemy automatyki budynkowej.
Grudzień 2012
Startujemy z platformą sklepu internetowego iZabezpieczenia.pl
Sierpień 2014
Rozpoczynamy projektować oraz instalować systemy integrujące zabezpieczenia mienia.

Referencje

W ciągu ponad 20 lat pracy w branży zebraliśmy wiele pozytywnych referencji od naszych Klientów, które są dla nas zawsze najlepszą rekomendacją.

Menu