Montaż kamer do pomiaru temperatury ciała


Spis treści

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie instalacji kamer do pomiaru temperatury ciała. Zapewniamy profesjonalną obsługę na poziomie doboru urządzeń, jak i wdrożenia systemu w placówce oraz integracji kamer termowizyjnych z już istniejącym systemem kamer przemysłowych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla firm oraz instytucji. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie systemów kamer przemysłowych pozwala na podjęcie wszelkich prac związanych z zabezpieczeniem mienia – instalacją kamer przemysłowych, integracją systemów zabezpieczeń. Prowadzimy montaż kamer termowizyjnych mając na uwadze budżet oraz istniejący już system telewizji przemysłowej oraz tak by system jak najlepiej zintegrować z istniejącą infrastrukturą. Tak więc wybór rozwiązania dedykowany jest nie tylko względami ekonomicznymi, ale także możliwościami instalacyjnymi w danym obiekcie.

Instalacja kamer do pomiaru temperatury ciała

Montaż kamer do pomiaru temperatury poprzedzony jest rozmową z klientem w kwestii potrzeb i wymagań odnośnie stanowiska kontroli antywirusowej. Nasi technicy w dogodnym dla Państwa terminie przeprowadzają wizję lokalną, by termowizyjne pomiary temperatury ciała były skuteczne i odpowiednio dobrane do danej lokalizacji albo pracującego systemu. Każdy instalowany przez nas system monitoringu jest wykonany według dobrych praktyk, uwzględniając ergonomię korzystania z urządzeń i pomiary temperatury z wykorzystaniem kamery termowizyjne. Termowizyjne pomiary temperatury pozwolą na usprawnienie procesu weryfikacji osób wchodzących do budynku. Będzie stanowiło pierwszą zaporę dla wirusa, pozwoli na wstępne sprawdzenie osób.

Kamera termowizyjna stanowi podstawowy element systemu. Jednakże bezdotykowy pomiar temperatury ciała, aby posiadał najlepszą skuteczność, powinien wykorzystywać również tak zwane “black body” oraz oprogramowanie wspomagające działanie systemu. Urządzenia termowizyjne wymagają właśnie wzorników ciepła by precyzja pomiaru była jak najwyższa.

pomiar temperatury ciala kamera - Montaż kamer do pomiaru temperatury ciała

Szkolenie z bezkontaktowego pomiaru temperatury ciała

Po instalacji kamer pomiaru temperatury przeprowadzamy odpowiednie szkolenie z użytkowania systemu, co pozwala na bezproblemowe korzystania z urządzeń. Czujniki termowizyjne muszą być odpowiednio obsługiwane by ich skuteczność była jak na najwyższym poziomie. Na życzenie klienta możemy również zainstalować odpowiednio skonfigurowane powiadamianie o wykryciu zagrożenia.

Lokalizacja instalacji stanowisk bezdotykowego pomiaru temperatury ciała

Instalacja stanowiska pomiaru temperatury ciała wymaga od nas kilku podstawowych elementów by ograniczyć ilość fałszywych odczytów. Jednak podstawową kwestią jest instalacja kamery w bezwietrznym pomieszczeniu z określoną strefę pomiaru temperatury.

Po spełnieniu powyższego instalacja kamer może odbyć się praktycznie w każdej możliwej lokalizacji. Tam gdzie ilość osób może wpłynąć na rozprzestrzenianie się wirusa.

lokalizacja kamer pomiaru temperatury - Montaż kamer do pomiaru temperatury ciała

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Ilość punktów kontrolnych dla kamer

  Please prove you are human by selecting the heart.

  Menu