Montaż monitoringu Warszawa Praga Północ – kamery CCTV


Praga Północ to dzielnica Warszawy, która położona na prawym brzegu Wisły. Dawniej wchodziła w skład gminy Centrum, ograniczona od zachodu Wisłą, od północy ulicą Toruńską, od wschodu linią kolejową nr 9 i nr 20, a od południa linią kolei średnicowej. Ludność dzielnicy (2008) to 72 406 mieszkańców, a powierzchnia to 11,4 km². W Warszawie na Pradze Północ szczególne znaczenie ma telewizja przemysłowa. Zabezpieczenie obiektu ma duże znaczenie dla bezpieczeństwa, pomagają w prewencji i ewentualnym posiadanym materiale dowodowym po zdarzeniu.

pragapolnoc - Montaż kamer CCTV Warszawa Praga Północ

Monitoring domu, firmy Praga Północ – iZabezpieczenia.pl

Instalacja monitoringu przez iZabezpieczenia.pl opiera się na dokładnej wizji lokalnej i zaprojektowaniu telewizji CCTV z uwzględnieniem potrzeb klienta. Montujemy kamery uznanych producentów by monitoring mógł spełniać wymogi bezpieczeństwa. W zależności od możliwości instalacyjnych oraz budżetu projektujemy odpowiednie rozwiązania monitoringu. Monitoring CCTV składa się oczywiście z kamer z rejestratorem. Jednak jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę sieciową z możliwością nagrań na nośnik danych. Można też zastosować rozległy system kamer opierając się na infrastrukturze sieciowej z lokalnymi punktami dystrybucyjnymi.

Instalacja kamer monitoringu Warszawa Praga Północ

Czynnikami, które wpływają na wybór kamer dla instalacji to obserwowana scena (na przykład rodzaj światła), odległość obserwowanych obiektów, a także miejsce zamontowania urządzenia przemysłowego. Na przykład kiedy montujemy kamerę w windzie dobieramy urządzenie, które będzie wandaloodporne – kopułowa kamera o oznaczeniu IK10. Wyposażone będzie w szerokokątny obiektyw na przykład 2.8 mm lub 3.6 mm. Najlepiej jakby była wyposażona w systemy wspomagające w wyświetlaniu obrazu co zagwarantuje, że obraz zawsze będzie czytelny do odczytu. Wszystko zależne jest od wymagań, które są postawione telewizji przemysłowej. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług oraz rozwiązań przygotujemy usługę spełniającą wszystkie wymagania naszych klientów. Gwarantujemy obsługę oraz serwis naszych instalacji.

Do monitoringu wizyjnego od jakiegoś czasu używane są nowoczesne urządzenia pozwalające na rozpoznawanie twarzy, co podnosi skuteczność ustalania tożsamości włamywaczy. W skład monitoringu CCTV wchodzi między innymi : rejestrator cyfrowy, kamery, switch, elementy montażowe, dysk twardy oraz zasilacz.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the cup.

  Menu