Montaż monitoringu CCTV dla wspólnot mieszkaniowych, instalacje kamer dla domu oraz posesji

Realizujemy instalacje systemów telewizji przemysłowej w domach, na posesjach oraz dla wspólnot mieszkaniowych na podstawie projektu oraz od podstaw

Monitoring do domu

large1 400x300 - Montaż monitoringu CCTV domu, posesji

Jedną z podstawowych potrzeb naszego życia jest bezpieczeństwo. Jego brak wywołuje w nas niepokój i uczucie zagrożenia, a w konsekwencji wewnętrzny lęk przed utratą kogoś lub czegoś. Dom czy mieszkanie to nasze przysłowiowe cztery kąty miejsce o które troszczymy się szczególnie. To miejsce, w którym odpoczywamy, przebywamy z naszymi bliskimi, to azyl chroniący nas przed światem zewnętrznym. Ci którzy swój dom, posesję czy mieszkanie kupili na kredyt, mają dodatkową motywację do tego, aby się o swoją nieruchomość troszczyć. Dlatego warto zwrócić uwagę na specjalne zabezpieczenia które pozwolą nas uchronić przed niechcianym gościem, włamaniem.
W ciągu ostatnich kilku lat urządzenia służące do monitorowania domu diametralnie się zmieniły. Nie są to już o słabej jakości kamery do domu, a naprawdę nowoczesny sprzęt, oferujący wysoką rozdzielczość, a nawet zdalne sterowanie.

W jaki sposób wybrać najodpowiedniejszy system monitoringu w domu ?

Po pierwsze powinniśmy zbadać nasze potrzeby co przez monitoring domowy chcielibyśmy uzyskać. Czy monitorowane będzie jedno pomieszczenie, cały dom czy też posesja dookoła.
Kolejnym punktem który należy wziąć pod uwagę jest oświetlenie miejsc w których kamera ma zostać zamontowana. Jeżeli ma ona zostać umieszczona w ciemnym miejscu, lepszym rozwiązaniem będzie urządzenie posiadające oświetlacz podczerwieni. W miejscach dobrze doświetlonych każda kamera zapewni dobry widok i dużo szczegółów. Wybór kamery oraz jej umiejscowienie to jeden z najważniejszych punktów podczas instalowania monitoringu.

Monitoring w domu przez Internet

Standardem jest zdalna obserwacja kilku miejsc jednocześnie przez Internet. Wykorzystanie sieci internetowej w instalacjach monitoringu domu niesie ze sobą wiele korzyści. Miniaturowe kamery zarządzane smartfonem to niewątpliwie wygodne rozwiązanie, które nie wymaga rozciągania kabli, gdyż urządzenia przesyłają sygnały poprzez Wi-Fi. Potrzebny jest do tego smartfon lub komputer podłączony do sieci. Systemy sieciowe mają to do siebie że są dość proste w konfigurowaniu. Użytkownicy poprzez intuicyjny interfejs mogą swobodnie zmieniać ustawienia systemu zdalnie.

Systemy do monitoringu w domu stają się coraz bardziej popularne, bo zwiększają poczucie bezpieczeństwa. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, ponieważ są kompatybilne z wieloma urządzeniami mobilnymi.
Rozbudowa może również wiązać się z integracją z innymi systemami zabezpieczeń takimi jak kontrola dostępu, system alarmowy, system wideodomofonowy. W ten sposób każdy użytkownik ma możliwość dopasowania systemu do swoich potrzeb oraz dostosowania funkcji w taki sposób, aby monitoring domowy był jak najbardziej skuteczny.

Wiele osób zastanawia się czy kamery do domu są skuteczne?

Jednym z najskuteczniejszych zabezpieczeń domu przed włamaniem jest monitoring domu. Kamery na zewnątrz domu pozwalają na szybkie wykrywanie włamań. Zapewniają one obraz 24 godziny na dobę w zmiennych warunkach atmosferycznych i umożliwiają rejestrowanie obrazu nawet w zupełnej ciemności. Dlatego też monitoring domu pozwala na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa. Żyjąc w ciągłym biegu ważne jest by móc sterować systemem zdalnie i w każdym momencie sprawdzić czy w domu wszystko jest w porządku
W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć zestawy systemu monitoringu , kamery na zewnątrz domu, rejestratory jak i wiele innych produktów zwiększających bezpieczeństwo. Dobierając odpowiednią kamerę do monitoringu domu mogą Państwo skorzystać z fachowego doradztwa naszych specjalistów.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the truck.

  Menu