Montaż monitoringu Warszawa Śródmieście – kamery CCTV


Śródmieście to centralnie położona dzielnica Warszawy, dawniej wchodząca w skład gminy Centrum. Ludność dzielnicy to blisko 130 000 mieszkańców, a powierzchnia to 15,6 km2. Jest ograniczona od wschodu Wisłą, od południa granicą Portu Czerniakowskiego, ulicą Czerniakowską, Nowosielecką, Podchorążych, Gagarina, Spacerową, Klonową, Boya-Żeleńskiego i Batorego, od zachodu aleją Niepodległości, Chałubińskiego i aleją Jana Pawła II, a od północy linią kolei obwodowej. Wobec tego Śródmieścia jest drugą, po Ochocie, najgęściej zaludnioną dzielnicą Warszawy. Dzielnica taka jak Śródmieście wymaga monitoring realizowanego poprzez kamery przemysłowe. Zabezpieczenie obiektów takich jak sklepy, firmy, placówki oświatowe czy nawet domy lub osiedla ma wspomagać elektroniczny system zabezpieczeń mienia poprzez rejestrację obrazu. Kamery zastosowane w takich instalacjach muszą działać bez zarzutu latami, tak aby w razie potrzeby bezproblemu można było skorzystać z tego rozwiązania.

Widok sciana wschodnia 2 - Montaż kamer CCTV Warszawa Śródmieście

Monitoring domu, firmy Warszawa Śródmieście – iZabezpieczenia.pl

Instalacja systemu telewizji CCTV przez iZabezpieczenia.pl wymaga przeprowadzenia przez naszego wykwalifikowanego technika wizji lokalnej, na którą umawiamy się w dogodnym dla Państwa terminie. Oczywiście wizyta, oferta, a nawet obmyślenie rozwiązań telewizji przemysłowej jest bezpłatne. Po wizycie i zaakceptowaniu naszych wdrożeń, zakładamy monitoring spełniający wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Biorąc pod uwagę budżet i warunki techniczne obiektu proponujemy optymalne rozwiązane. Monitoring wizyjny to oczywiście kamery przemysłowe i dedykowany do tego rejestrator NVR.

Instalacja kamer monitoringu Warszawa Śródmieście

Jednak jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę sieciową z możliwością nagrań wideo i audio na kartę SD. Wtedy instalacja będzie ograniczona do niezbędnego minimum. Możemy też zastosować rozległy system kamer opierając się na infrastrukturze sieciowej z lokalnymi punktami dystrybucyjnymi. Podtrzymanie zasilania, rozpoznawanie tablic rejestracyjnych i wiele innych możliwości także jest opcją w naszych zasilaniach Wszystko zależne jest od wymagań, które są postawione telewizji przemysłowej.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the key.

  Menu