projekty - Montaż kamer CCTV Piastów

iZabezpieczenia: Projekty i Instalacje

Telefon: 884 002 973 Email: instalacje@izabezpieczenia.pl

Montaż monitoringu Piastów – kamery CCTV


Piastów jest to to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim. Według danych z 2016 roku miasto zamieszkiwało ok 23 000 mieszkańców. Piastów graniczy z dzielnicą warszawską Ursus  oraz miastem Pruszków. Miasteczko znajduje się 14 km w odległości od centrum Warszawy. Miasto  jest jedną z najmniejszych gmin województwa mazowieckiego. Przez Piastów przebiega droga wojewódzka nr 719. W Piastowie  jak w większości mniejszych miast montowane są systemy telewizji przemysłowej- monitoring czy też alarm  co zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców. Już sama obecność kamer może odstraszyć potencjalnych wandali czy tez włamywaczy.  Monitoring domu lub firmy może zabezpieczyć obiekt w odpowiednim do obiektu celu, może być odpowiednio skalowalny przez co czy będziemy monitorować mały dom czy duży magazyn dostosujemy rozwiązanie do warunków technicznych w których ma zostać  zamontowany system alarmowy czy też monitoring.

Monitoring domu, firmy Piastów – iZabezpieczenia.pl

piastow - Montaż kamer CCTV Piastów

Instalacja kamer przemysłowych przez iZabezpieczenia.pl rozpoczynana jest od analizy oraz potrzeb klienta i dobraniu najlepszego rozwiązania do obiektu, w którym będzie montowany monitoring CCTV . Urządzenia na których się opieramy to rozwiązania różnych firm między innymi  Dahua, Hikvision, Avigilon, Geovision czy też Vivotek. W zależności od zasobów finansowych klienta stosujemy odpowiednie produkty stosując najkorzystniejsze  rozwiązanie. Po zakończonej instalacji oczywiście przeprowadzamy szkolenie z obsługi monitoringu, co powoduje że użytkowanie kamer i rejestratora staje się dosyć proste. Dodatkowo prowadzimy również serwis jak i konserwację naszych instalacji. Mając je stale pod kontrolą, co powoduje że działają one bezawaryjnie.

 

 

Instalacja kamer monitoringu Piastów

Nasza instalacja monitoringu składa się oczywiście z kamer i rejestratora przemysłowego. Jednak jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę sieciową z możliwością nagrań wideo i audio na nośnik danych. Możemy także zastosować rozległy system kilkuset kamer opierając się na infrastrukturze sieciowej z lokalnymi punktami dystrybucyjnymi. Nasze instalacje często instalowane są z zapewnieniem zasilania buforowego, które zapewnia podtrzymanie działania i ciągłą rejestrację obrazu nawet w przypadku spadku lub braku zasilania. Wykorzystujemy do tego urządzenia typy UPS które przeznaczone są do telewizji przemysłowej lub zasilacze do urządzeń wyposażone w możliwość instalowania akumulatorów.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Samolot.

  Menu