Montaż monitoringu Piastów – kamery CCTV


Piastów jest to to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim. Według danych z 2016 roku miasto zamieszkiwało ok 23 000 mieszkańców. Piastów graniczy z dzielnicą warszawską Ursus  oraz miastem Pruszków. Miasteczko znajduje się 14 km w odległości od centrum Warszawy. Miasto  jest jedną z najmniejszych gmin województwa mazowieckiego. Przez Piastów przebiega droga wojewódzka nr 719. W Piastowie  jak w większości mniejszych miast montowane są systemy telewizji przemysłowej- monitoring czy też alarm  co zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców. Już sama obecność kamer może odstraszyć potencjalnych wandali czy tez włamywaczy.  Monitoring domu lub firmy może zabezpieczyć obiekt w odpowiednim do obiektu celu, może być odpowiednio skalowalny przez co czy będziemy monitorować mały dom czy duży magazyn dostosujemy rozwiązanie do warunków technicznych w których ma zostać  zamontowany system alarmowy czy też monitoring.

Monitoring domu, firmy Piastów – iZabezpieczenia.pl

piastow - Montaż kamer CCTV Piastów

Instalacja kamer przemysłowych przez iZabezpieczenia.pl rozpoczynana jest od analizy oraz potrzeb klienta i dobraniu najlepszego rozwiązania do obiektu, w którym będzie montowany monitoring CCTV . Urządzenia na których się opieramy to rozwiązania różnych firm między innymi  Dahua, Hikvision, Avigilon, Geovision czy też Vivotek. W zależności od zasobów finansowych klienta stosujemy odpowiednie produkty stosując najkorzystniejsze  rozwiązanie. Po zakończonej instalacji oczywiście przeprowadzamy szkolenie z obsługi monitoringu, co powoduje że użytkowanie kamer i rejestratora staje się dosyć proste. Dodatkowo prowadzimy również serwis jak i konserwację naszych instalacji. Mając je stale pod kontrolą, co powoduje że działają one bezawaryjnie.

 

 

Instalacja kamer monitoringu Piastów

Nasza instalacja monitoringu składa się oczywiście z kamer i rejestratora przemysłowego. Jednak jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę sieciową z możliwością nagrań wideo i audio na nośnik danych. Możemy także zastosować rozległy system kilkuset kamer opierając się na infrastrukturze sieciowej z lokalnymi punktami dystrybucyjnymi. Nasze instalacje często instalowane są z zapewnieniem zasilania buforowego, które zapewnia podtrzymanie działania i ciągłą rejestrację obrazu nawet w przypadku spadku lub braku zasilania. Wykorzystujemy do tego urządzenia typy UPS które przeznaczone są do telewizji przemysłowej lub zasilacze do urządzeń wyposażone w możliwość instalowania akumulatorów.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the cup.

  Menu