Montaż monitoringu Michałowice – kamery CCTV


Michałowice – jest to gmina wiejska położona w województwie mazowieckim w powiecie pruszkowskim nad rzeką Utratą. Według danych statystycznych z roku 2011 gminę zamieszkiwało ok.  17 000  osób.  Od 2013 roku  na terenie gminy działa śmigłowcowe lądowisko Gerda Sokołów. W Michałowicach duże znaczenie ma odpowiednie zabezpieczenie poprzez monitoring CCTV, alarm czy też kontrolę dostępu co znacznie wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców.

michalowice - Montaż kamer CCTV Michałowice

Monitoring domu, firmy Michałowice – iZabezpieczenia.pl

Instalacja monitoringu CCTV przez iZabezpieczenia.pl rozpoczynana jest od analizy potrzeb klienta i dobraniu najlepszego rozwiązania. Kamery i rejestratory na których się opieramy to rozwiązania firm Dahua, Hikvision, Avigilon, Geovision czy też Vivotek. W zależności od finansów  i warunków instalacyjnych stosujemy odpowiednie produkty stosując najlepsze rozwiązanie. Montaż telewizji przemysłowej składa się oczywiście z kamer. Jednak jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę sieciową z możliwością nagrań na nośnik SD zamontowany w urządzeniu. Wykonujemy instalacje monitoringu m.in. w domach, sklepach, magazynach. hurtowniach, osiedlach , wspólnotach mieszkaniowych etc.

Instalacja kamer monitoringu Michałowice

Po zakończonej instalacji przeprowadzane zostaje szkolenie z obsługi monitoringu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług oraz rozwiązań przygotujemy usługę spełniającą wszystkie wymagania naszych klientów.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the plane.

  Menu