projekty - Montaż kamer CCTV Michałowice

iZabezpieczenia: Projekty i Instalacje

Telefon: 884 002 973 Email: instalacje@izabezpieczenia.pl

Montaż monitoringu Michałowice – kamery CCTV


Michałowice – jest to gmina wiejska położona w województwie mazowieckim w powiecie pruszkowskim nad rzeką Utratą. Według danych statystycznych z roku 2011 gminę zamieszkiwało ok.  17 000  osób.  Od 2013 roku  na terenie gminy działa śmigłowcowe lądowisko Gerda Sokołów. W Michałowicach duże znaczenie ma odpowiednie zabezpieczenie poprzez monitoring CCTV, alarm czy też kontrolę dostępu co znacznie wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców.

michalowice - Montaż kamer CCTV Michałowice

Monitoring domu, firmy Michałowice – iZabezpieczenia.pl

Instalacja monitoringu CCTV przez iZabezpieczenia.pl rozpoczynana jest od analizy potrzeb klienta i dobraniu najlepszego rozwiązania. Kamery i rejestratory na których się opieramy to rozwiązania firm Dahua, Hikvision, Avigilon, Geovision czy też Vivotek. W zależności od finansów  i warunków instalacyjnych stosujemy odpowiednie produkty stosując najlepsze rozwiązanie. Montaż telewizji przemysłowej składa się oczywiście z kamer. Jednak jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę sieciową z możliwością nagrań na nośnik SD zamontowany w urządzeniu. Wykonujemy instalacje monitoringu m.in. w domach, sklepach, magazynach. hurtowniach, osiedlach , wspólnotach mieszkaniowych etc.

Instalacja kamer monitoringu Michałowice

Po zakończonej instalacji przeprowadzane zostaje szkolenie z obsługi monitoringu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług oraz rozwiązań przygotujemy usługę spełniającą wszystkie wymagania naszych klientów.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Samochód.

  Menu