projekty - Montaż kamer CCTV Warszawa Rembertów

iZabezpieczenia: Projekty i Instalacje

Telefon: 884 002 973 Email: instalacje@izabezpieczenia.pl

Montaż monitoringu Warszawa Rembertów – kamery CCTV


Rembertów to licząca 22 688 mieszkańców dzielnica Warszawy. Jest ograniczona granicami miasta od północy i wschodu, granicą zabudowy w Wesołej, ulicą Wspólną i Korkową, dalej skrajem Lasu Rembertowskiego od południa i ulicami Rekrucką, Marsa, Szeroką i Skorpiona od zachodu. Powierzchnia dzielnicy wynosi 19,30 km2. Zabudowa Rembertowa to w dużej części domy jednorodzinne jednakże powstaje na jej terenie coraz więcej osiedli. Na każdym obszarze szczególne znaczenie ma telewizja przemyłowa. Odpowiednie zabezpieczenie przez kamery przemysłowe zapewni bezpieczeństwo każdego obiektu: sklepu, placówki oświatowej czy firmy. Jednakże montaż monitoringu domu oprócz bezpieczeństwa zapewnić może dodatkowy rabat przy ubezpieczeniu dobytku.

0927313c bb36 4b5c 8409 127e0cbcf77b - Montaż kamer CCTV Warszawa Rembertów

Monitoring domu, firmy Warszawa Rembertów – iZabezpieczenia.pl

Instalacja systemu monitoringu przez iZabezpieczenia.pl wymaga dokładnej wizji lokalnej wykonanej przez naszego technika i wsłuchaniu się w potrzeby klienta. Dobieramy odpowiednie produkty by monitoring mógł spełniać wymogi bezpieczeństwa i był zainstalowany według tak zwanych “dobrych praktyk”. W zależności od możliwości budżetowych i instalacyjnych zaprojektujemy i dostosujemy odpowiednie rozwiązanie. Telewizja przemysłowa składa się oczywiście z kamer CCTV i rejestratora. Jednak jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę sieciową z możliwością nagrań wideo i audio na kartę SD.

Instalacja kamer monitoringu Warszawa Rembertów

Bądź zastosować rozległy system kamer opierając się na infrastrukturze sieciowej z lokalnymi punktami dystrybucyjnymi. Nasze instalacje często instalowane są z zapewnieniem zasilania buforowego. Zapewnia to podtrzymanie działania i ciągłą rejestrację obrazu nawet w przypadku spadku lub braku zasilania. Wykorzystujemy do tego klasyczne UPSy lub zasilacze do urządzeń wyposażone w możliwość instalowania akumulatorów. Wszystko zależne jest od wymagań, które są postawione telewizji przemysłowej.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Gwiazda.

  Menu