projekty - Montaż kamer CCTV Legionowo

iZabezpieczenia: Projekty i Instalacje

Telefon: 884 002 973 Email: instalacje@izabezpieczenia.pl

Montaż monitoringu Legionowo – kamery CCTV


Legionowo jest to miasto w województwie mazowieckim, siedziba powiatu legionowskiego. Położone jest w Kotlinie Warszawskiej, w odległości ok. 22 km na północ od centrum stolicy. Miasto należy do aglomeracji warszawskiej. W latach 1975–1998 należało administracyjnie do województwa stołecznego warszawskiego. Legionowo jest szóstym pod względem liczby mieszkańców miastem województwa mazowieckiego (po Warszawie, Radomiu, Płocku, Siedlcach i Pruszkowie) oraz pierwszym w Polsce pod względem gęstości zaludnienia. W Legionowie dla ochrony obiektów proponujemy monitoring, który jest wspomagany tak jak na przykład alarmem, który wzmaga poczucie bezpieczeństwa i realnie przyczynia się do jego wystąpienia. Telewizja przemysłowa CCTV zabezpieczyć może w odpowiednim do obiektu celu. System może być odpowiednio skalowalny przez co czy będziemy monitorować mały dom czy duży magazyn i dostosujemy rozwiązanie do warunków technicznych w których ma być instalowany.

Legionowo - Montaż kamer CCTV Legionowo

Monitoring domu, firmy Legionowo – iZabezpieczenia.pl

Instalacja monitoringu domu lub firmy przez iZabezpieczenia.pl rozpoczynana jest od analizy potrzeb klienta i dobraniu najlepszego rozwiązania do obiektu, w którym będzie zainstalowana telewizja przemysłowa. Urządzenia na których się opieramy to rozwiązania topowych firm takich jak  Dahua, Hikvision, Avigilon, Geovision czy też Vivotek. W zależności od możliwości budżetowych i instalacyjnych stosujemy odpowiednie produkty stosując optymalne rozwiązanie. Po zakończonej instalacji oczywiście przeprowadzamy szkolenie z obsługi rejestratora i kamer, co powoduje że użytkowanie monitoringu staje się wyjątkowo proste. Dodatkowo prowadzimy serwis i konserwację instalacji monitoringu domu lub firmy. Mając je stale pod kontrolą, co powoduje że działają one bezawaryjnie. Nasza instalacja telewizji przemysłowej składa się oczywiście z kamer i rejestratora przemysłowego. Jednak jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować na przykład jedną kamerę IP z możliwością nagrań na kartę SD. Możemy także zastosować rozległy system kamer opierając się na infrastrukturze sieciowej z lokalnymi punktami dystrybucyjnymi.

Instalacja kamer monitoringu Legionowo

Nasze instalacje często instalowane są z zapewnieniem zasilania buforowego. Zapewnia to podtrzymanie działania i ciągłą rejestrację obrazu nawet w przypadku spadku lub braku zasilania. Wykorzystujemy do tego UPSy przeznaczone do monitoringu CCTV lub zasilacze do urządzeń wyposażone w możliwość instalowania akumulatorów. Wszystko zależne jest od wymagań, które są postawione telewizji przemysłowej.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Domek.

  Menu