Montaż monitoringu Warszawa Bielany – kamery CCTV


Bielany jest to dzielnica miasta stołecznego Warszawy, które zajmuje obszar 3234 ha, czyli ponad 6% powierzchni miasta. Dzielnica położona w północnej części miasta, na lewobrzeżnych tarasach Wisły. Dzielnicę zamieszkuje 134 463 mieszkańców, co stanowi 7,9% ogólnej liczby mieszkańców stolicy czyli jest trzecią co do wielkości dzielnicą Warszawy. W każdej części dużego miasta szczególne znaczenie ma monitoring CCTV. Zabezpieczenie obiektu ma duże znaczenie dla poczucia bezpieczeństwa oraz oczywiście w prewencji i ewentualnym posiadanym materiale dowodowym.

bielany - Montaż kamer CCTV Warszawa Bielany

Monitoring domu, firmy Warszawa Bielany – iZabezpieczenia.pl

Instalacja kamer CCTV przez iZabezpieczenia.pl opiera się wizji lokalnej u klienta i wsłuchaniu się w jego potrzeby. Zapewniamy produkty sprawdzonych producentów by monitoring mógł spełniać odpowiednie wymogi bezpieczeństwa i był zainstalowany według tak zwanych “dobrych praktyk”. W zależności od możliwości budżetowych i instalacyjnych projektujemy optymalne rozwiązanie. Telewizja przemysłowa składa się oczywiście z kamer, które możemy zastosować na przykład jedną kamerę IP CCTV z możliwością nagrań wideo i audio na kartę wbudowaną w urządzenie. Można też zastosować rozległy system kamer CCTV jeśli jest taka potrzeba, wszystko zależne jest od specyfiki obiektu i zależne jest od wymagań, które są postawione telewizji przemysłowej. Prowadzimy montaż kamer monitoringu o systemy analogowe wysokiej rozdzielczości i systemy IP oparte o infrastrukturę sieciową. Montaż kamer monitoringu zawsze poprzedzony jest rozmową z klientem w kwestii potrzeb i wymagań odnośnie systemu.

Instalacja kamer monitoringu Warszawa Bielany

Do infrastruktury systemów telewizji przemysłowej CCTV używamy dwóch typów przewodów , jest to przewód koncentryczny oraz UTP tzw skrętka. Oba rozwiązania są dobre, jednak ich charakterystyka jest różna, jak i zastosowanie. Jeżeli zdecydujemy się na monitoring IP, to najlepszym rozwiązaniem będzie wykonanie instalacji przewodem UTP. W przypadku kamer analogowych najbardziej popularny jest przewód koncentryczny 75 Ohm. Po zakończonej instalacji przeprowadzane zostaje szkolenie z obsługi monitoringu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług oraz rozwiązań przygotujemy usługę spełniającą wszystkie wymagania naszych klientów. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu możliwy jest również  podgląd obrazu z kamer i zarządzanie systemem zdalnie, z dowolnego miejsca na ziemi. Wykorzystywane do tego celu jest połączenie internetowe.

W skład monitoringu CCTV wchodzi między innymi :  rejestrator cyfrowy, kamery,  switch, elementy montażowe, dysk twardy oraz zasilacz.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Please prove you are human by selecting the tree.

  Menu