projekty - Montaż kamer CCTV Warszawa Bielany

iZabezpieczenia: Projekty i Instalacje

Telefon: 884 002 973 Email: instalacje@izabezpieczenia.pl

Montaż monitoringu Warszawa Bielany – kamery CCTV


Bielany jest to dzielnica miasta stołecznego Warszawy, które zajmuje obszar 3234 ha, czyli ponad 6% powierzchni miasta. Dzielnica położona w północnej części miasta, na lewobrzeżnych tarasach Wisły. Dzielnicę zamieszkuje 134 463 mieszkańców, co stanowi 7,9% ogólnej liczby mieszkańców stolicy czyli jest trzecią co do wielkości dzielnicą Warszawy. W każdej części dużego miasta szczególne znaczenie ma monitoring CCTV. Zabezpieczenie obiektu ma duże znaczenie dla poczucia bezpieczeństwa oraz oczywiście w prewencji i ewentualnym posiadanym materiale dowodowym.

bielany - Montaż kamer CCTV Warszawa Bielany

Monitoring domu, firmy Warszawa Bielany – iZabezpieczenia.pl

Instalacja kamer CCTV przez iZabezpieczenia.pl opiera się wizji lokalnej u klienta i wsłuchaniu się w jego potrzeby. Zapewniamy produkty sprawdzonych producentów by monitoring mógł spełniać odpowiednie wymogi bezpieczeństwa i był zainstalowany według tak zwanych “dobrych praktyk”. W zależności od możliwości budżetowych i instalacyjnych projektujemy optymalne rozwiązanie. Telewizja przemysłowa składa się oczywiście z kamer, które możemy zastosować na przykład jedną kamerę IP CCTV z możliwością nagrań wideo i audio na kartę wbudowaną w urządzenie. Można też zastosować rozległy system kamer CCTV jeśli jest taka potrzeba, wszystko zależne jest od specyfiki obiektu i zależne jest od wymagań, które są postawione telewizji przemysłowej. Prowadzimy montaż kamer monitoringu o systemy analogowe wysokiej rozdzielczości i systemy IP oparte o infrastrukturę sieciową. Montaż kamer monitoringu zawsze poprzedzony jest rozmową z klientem w kwestii potrzeb i wymagań odnośnie systemu.

Instalacja kamer monitoringu Warszawa Bielany

Do infrastruktury systemów telewizji przemysłowej CCTV używamy dwóch typów przewodów , jest to przewód koncentryczny oraz UTP tzw skrętka. Oba rozwiązania są dobre, jednak ich charakterystyka jest różna, jak i zastosowanie. Jeżeli zdecydujemy się na monitoring IP, to najlepszym rozwiązaniem będzie wykonanie instalacji przewodem UTP. W przypadku kamer analogowych najbardziej popularny jest przewód koncentryczny 75 Ohm. Po zakończonej instalacji przeprowadzane zostaje szkolenie z obsługi monitoringu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług oraz rozwiązań przygotujemy usługę spełniającą wszystkie wymagania naszych klientów. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu możliwy jest również  podgląd obrazu z kamer i zarządzanie systemem zdalnie, z dowolnego miejsca na ziemi. Wykorzystywane do tego celu jest połączenie internetowe.

W skład monitoringu CCTV wchodzi między innymi :  rejestrator cyfrowy, kamery,  switch, elementy montażowe, dysk twardy oraz zasilacz.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz technik i umówi dogodny termin wizji lokalnej

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Dodatkowe informacje

  Miejsce instalacjiMieszkanie lub domFirma

  Rodzaj systemu zabezpieczeńTelewizja przemysłowaSystem alarmowyKontrola dostępuAutomatyka budynkowa

  Wybierz ikonę: Gwiazda.

  Menu