×


show blocks helper

filter by price

    Not possible. Enter options ranges in the plugin settings -> tab Structure -> Search by price -> additional options

Kamery IP AXIS

Axis Communications to szwedzki producent rozwiązań do monitoringu CCTV IP. Kamery AXIS to przede wszystkim najnowocześniejsze rozwiązania telewizji przemysłowej. Opierają swoje działanie na protokół sieciowy czyli przesyłają obraz telewizyjny w postaci pakietów danych za pomocą przewodu typu skrętka.

Firma AXIS posiada oddziały na całym świecie współpracując z wieloma dystrybutorami, integratorami i instalatorami systemów telewizji przemysłowej. Dzięki temu Axis znajdu się w TOP 3 światowych sprzedawców rozwiązań telewizji przemysłowej.

Axis posiada w swoim portfolio kamery zaprojektowane do stosowania w różnych warunkach atmosferyczny i środowiskowych. Z funkcjami takimi jak automatyczne zabezpieczenie antysabotażowe, zabezpieczenie przed skokami napięcia, zasilacze awaryjne. Kamery Axis charakteryzują się odpornością na drgania, wstrząsy oraz zmiany wilgotności i temperatury.

Jednym z flagowych rozwiązań kamer IP AXIS są technologie poprawiające jakość obrazu w trudnych warunkach oświetlenia, takie jak WDR – Forensic Capture, Lightfinder i Zipstream. Oznacza to, że kamery IP rejestrują one szczegółowy obraz, ograniczając jednocześnie zapotrzebowanie na przepustowość i pamięć masową.

Kamery Axis dostarczają inteligentne, efektywne i optymalnie dostosowane do potrzeb klientów narzędzia monitoringu osób, ładunku i mienia. Ułatwiają zarówno sam proces obeserwacji, jak i późniejszej pracy z danymi. Axis inwestuje w mechanizmy inteligentnej detekcji zdarzeń oraz zaawansowane algorytmy analityczne.

Monitoring miast kamerami IP Axis

Axis oferuje również nowoczesny system monitoringu miejskiego. Zaletą tego rozwiązania CCTV jest przede wszystkim możliwość integracji z istniejącą telewizją przemysłową analogową, a także łatwość dodawania nowych urządzeń poprzez Wideoserwery AXIS. W tym wypadku najlepiej sprawdzają się kamery IP Axis obrotowe z technologią Zipstream i dokładnym polem widzenia 360 stopni. Doskonale sprawdza się w zabezpieczaniu publicznych placów i parków wykorzystując zaawansowaną technologię laserową w celu precyzyjnego ustawienia ostrości, nawet w ciemnościach. Kamery IP Axis pełnia przydatną rolę zwłaszcza w monitoringu obiektów mobilnych i zmieniających się szybko scen (np. ruch uliczny).

Wartością dodaną oferty Axis jest sprawdzona jakość produktów, potwierdzona wieloletnią, owocną współpracą oraz uzyskanymi nagrodami i certyfikatami z różnych branż.  Spośród gamy rozwiązań dla monitoringu CCTV możemy dobrać kamerę IP idealną do naszych oczekiwań.

Shop By Department