Zestaw do monitoringu

Zakładanie monitoringu IP zwiększa bezpieczeństwo na terenie każdego obiektu. Podczas bezpłatnej wizji lokalnej określane są miejsca montażu kamer, a w trybie projektowania sposób rejestracji obrazu i okres przechowywania zapisów z kamer. Zestawy do monitoringu proponowane przez nas zawierają kamery, które posiadają rozdzielczość nie mniejszą niż Full HD co pozwala na bardzo dobrą jakość rejestrowanego obrazu.
Monitoring to zestaw urządzeń: kamery przemysłowe, rejestrator, okablowanie, nośnik danych, zasilanie oraz niezbędne elementy elektroinstalacyjne.
Zestaw do monitoringu z rejestratorem posiada dodatkowy plus, a jest to jest okres rejestracji zdarzeń, który w zależności od potrzeb może być wydłużany nawet w zakresie od 6 do 12 miesięcy. Jednakże zazwyczaj potrzebny czas utrzymania nagrań to maksymalnie 30 – 90 dni.

Korzystna cena CCTV

Monitoring IP w dzisiejszych czasach ma na tyle korzystny stosunek jakości do ceny, ze jego wybór stał się bardzo rozsądny. Zestaw do monitoringu składa się z kamer, rejestratora NVR oraz potrzebnego okablowania do instalacji infrastruktury sieciowej.
Ważna kwestią w każdej instalacji jest stworzenie odpowiedniej bazy do instalacji aby zestaw do monitoringu mógł działać w odpowiednich warunkach. Ważne jest odpowiednie zasilanie oraz przede wszystkim dobra jakość zastosowanego przewodu. Dodatkowo ważne jest zastosowanie dysku twardego do pracy ciągłej, by nagrania rejestrowane przez zestawy do monitoringu były bezpieczne, żeby można było z nich korzystać cały czas. Korzystanie z dysków tańszych do prcy w komputerach stacjonarnych, które często budowane są by oszczędzać energię może skończyć się utrata ważnych nagrań.
Zestaw monitoringu powinien zawierać oczywiście odpowiednie zasilanie, by urządzenia pomimo przepięcia prądowego nie mogły się uszkodzić poprzez np.: ochronę przez bezpieczniki w zasilaczach. Dodatkowo brak utraty stałego zasilania pozwala na rejestrację z urządzeń bez przerwy.

Zestaw kamer do monitoringu zewnętrznego zawiera oprócz rejestratora kamery gotowe do pracy w trudnych i zmiennych warunkach środowiskowych. Umieszczenie kamery, która pracuje w strugach deszczu bądź na mrozie nie stanowi problemu.

Instalacja zestawu do monitoringu

System monitoringu IP instalowany przez firmę iZabezpieczenia.pl to produkty topowych producentów telewizji przemysłowej. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu w instalacjach w mieszkaniach, domach, ale także prowadzimy montaż zestawu monitoringu IP dla Wspólnot Mieszkaniowych.

Zestaw 4 kamer

już od 899 zł netto

Zestaw 8 kamer

już od 1299 zł netto

Zestaw 16 kamer

już od 1699 zł netto

Zestaw 32 kamer

już od 3899 zł netto

Skontaktuj się z nami: +48 884 002 973

Menu