logo pulsar 150x46 - Pulsar SC/APC-2SM

Pulsar SC/APC-2SM

6.15 

Na stanie

Adapter światłowodowy SC/APC-2SM – single mode

SKU: 843fba290910 Kategoria:

Adapter światłowodowy SC/APC-2SM – single mode

  • Rodzaj złącza wejście / wyjście: SC/APC podwójne – SC/APC podwójne
  • Rodzaj światłowodu: single-mode
  • Uwagi: śruby i nakrętki w komplecie
  • Gwarancja: 1 rok od daty produkcji

Dodatkowe informacje

Gwarancja

36 miesięcy

×





Main Menu

SCAPC 2SM 1 100x100 - Pulsar SC/APC-2SM

Pulsar SC/APC-2SM