logo pulsar 150x46 - Pulsar SC/APC-1SM-K

Pulsar SC/APC-1SM-K

4.92 

Na stanie

Adapter światłowodowy SC/APC-1SM – single mode, keystone

SKU: 9e35ae98c192 Kategoria:

Adapter światłowodowy SC/APC-1SM – single mode, keystone

  • Rodzaj złącza wejście / wyjście: SC/APC pojedyncze – SC/APC pojedyncze
  • Rodzaj światłowodu: single-mode
  • Uwagi: adapter keystone
  • Gwarancja: 1 rok od daty produkcji

Dodatkowe informacje

Gwarancja

36 miesięcy

×





Main Menu

SCAPC 1SM K 1 100x100 - Pulsar SC/APC-1SM-K

Pulsar SC/APC-1SM-K