logo pulsar 150x46 - Moduł SFP Pulsar GBIC-106

Moduł SFP Pulsar GBIC-106

86.10 

Produkt dostępny na zamówienie

 

  • Transmisja z wykorzystaniem jednego włókna (WDM)
  • Długość fali Tx/Rx: 1550 nm / 1310 nm
  • Prędkość transmisji: max. 1.25 Gb/s

 

SKU: 69418d3bf402 Kategoria:

Moduł SFP GBIC-106, single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx:1310, LC, 20KM, DDM (TORNADO)

  • Zastosowanie: Moduł SFP GBIC-106 przeznaczony jest do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny. Dedykowany jest do transmisji po światłowodzie jednomodowym (SM) przy użyciu jednego włókna światłowodowego zakończonego złączem optycznym typu LC.
  • Typ światłowodu: jednomodowy (SM) – 8.3/125μm, 8.7/125μm, 9/125μm, 10/125μm,
  • Prędkość transmisji: 1,25Gb/s
  • Zasięg transmisji: do 20km
  • Typ złączy optycznych: 1xLC
  • Długość fali Tx/Rx: 1550nm / 1310nm
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z 1000Base-FX
  • Zasilanie: 3,3VDC (zasilanie z portu SFP)
  • Gwarancja: 2 lata od daty produkcji
  • Uwagi:
    • Wbudowany układ DDM (układ cyfrowej diagnostyki)
    • Moduł posiada system blokady zatrzaskowej złącz optycznych
    • Dla poprawnej komunikacji z drugim urządzeniem należy użyć modułu GBIC-105

Dodatkowe informacje

Gwarancja

24 miesiące

×





Menu

GBIC 106 1 100x100 - Moduł SFP Pulsar GBIC-106

Moduł SFP Pulsar GBIC-106