logo pulsar 150x46 - Moduł SFP Pulsar GBIC-103

Moduł SFP Pulsar GBIC-103

59.04 

Produkt dostępny na zamówienie

 

  • Długość fali Tx/Rx: 1310nm / 1550nm
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z 1000Base-FX
  • Zasilanie: 3,3VDC (zasilanie z portu SFP)

 

SKU: ae7b3217153a Kategoria:

Moduł SFP GBIC-103, single-mode, 1,25G, Tx:1310 / Rx:1550, SC, 20KM, DDM (TORNADO)

  • Zastosowanie: Moduł SFP GBIC-103 przeznaczony jest do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny. Dedykowany jest do transmisji po światłowodzie jednomodowym (SM) przy użyciu jednego włókna światłowodowego zakończonego złączem optycznym typu SC.
  • Typ światłowodu: jednomodowy (SM) – 8.3/125μm, 8.7/125μm, 9/125μm, 10/125μm,
  • Prędkość transmisji: 1,25Gb/s
  • Zasięg transmisji: do 20km
  • Typ złączy optycznych: 1xSC
  • Długość fali Tx/Rx: 1310nm / 1550nm
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z 1000Base-FX
  • Zasilanie: 3,3VDC (zasilanie z portu SFP)
  • Gwarancja: 2 lata od daty produkcji
  • Uwagi:
    • Wbudowany układ DDM (układ cyfrowej diagnostyki)
    • Moduł posiada system blokady zatrzaskowej złącz optycznych
    • Dla poprawnej komunikacji z drugim urządzeniem należy użyć modułu GBIC-104

Dodatkowe informacje

Gwarancja

24 miesiące

×





Menu

GBIC 103 1 100x100 - Moduł SFP Pulsar GBIC-103

Moduł SFP Pulsar GBIC-103