logo dahua 150x46 - Moduł SFP Dahua PFT3970

Moduł SFP Dahua PFT3970

489.54 

Na stanie

1,25G, TX 1550 nm, RX 1310 nm; 20 km; -40°C~85°C
Transmisja dwukierunkowa po jednym włóknie

SKU: 5f2ea0d55efe Kategoria:

pft3970 - Moduł SFP Dahua PFT3970Moduł SFP Dahua PFT3970

Przeznaczenie

Optyczne moduły zgodne ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable) to urządzenia konwertujące sygnał elektryczny na optyczny oraz optyczny na elektryczny. Stosowanie media konwerterów z możliwością wymiany modułów SFP jest szczególnie korzystne ze względu na uniwersalność np. w przypadku zmiany konfiguracji sieci zamiast wymieniać całe urządzenie lub dodawać nowe media konwertery wystarczy dobrać odpowiedni moduł SFP. Moduły współpracują z większością switchy i routerów z gniazdem SFP.

Charakterystyka produktu:

Protokoły transmisyjne:IEEE 802.3z 1000Base-FX
Typ światłowodu:Światłowód jednomodowy
Maksymalny zasięg transmisji:20 km
Transfer:max. 1.25 Gb/s
Liczba potrzebnych włókien:1
Złącza optyczne:LC
Źródło światła / długość fali optycznej:Laser FP – 1550 / 1310 nm (Tx / Rx)
Wybrane cechy:Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm)
Zasilanie:3.3 V DC
Temperatura pracy:-40 °C … 85 °C
Waga:0.02 kg
Producent / Marka:DAHUA
Gwarancja:3 lata
×





Menu

pft3970 100x100 - Moduł SFP Dahua PFT3970

Moduł SFP Dahua PFT3970