logo dahua 150x46 - Moduł SFP Dahua PFT3950

Moduł SFP Dahua PFT3950

300.12 

Produkt dostępny na zamówienie

Moduł optyczny 155M 850nm; 500m; multi-mode

SKU: 9147f57b6697 Kategoria:

pft3950 - Moduł SFP Dahua PFT3950Moduł SFP Dahua PFT3950

Przeznaczenie

Optyczne moduły zgodne ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable) to urządzenia konwertujące sygnał elektryczny na optyczny oraz optyczny na elektryczny. Stosowanie media konwerterów z możliwością wymiany modułów SFP jest szczególnie korzystne ze względu na uniwersalność np. w przypadku zmiany konfiguracji sieci zamiast wymieniać całe urządzenie lub dodawać nowe media konwertery wystarczy dobrać odpowiedni moduł SFP. Moduły współpracują z większością switchy i routerów z gniazdem SFP.

Charakterystyka produktu:

Protokoły transmisyjne:IEEE 802.3z 1000Base-FX
Typ światłowodu:Światłowód wielomodowy
Maksymalny zasięg transmisji:0.5 km
Transfer:max. 1.25 Gb/s
Liczba potrzebnych włókien:2
Złącza optyczne:2 x LC
Źródło światła / długość fali optycznej:Laser FP – 850 nm (Tx / Rx)
Zasilanie:3.3 V DC
Temperatura pracy:-40 °C … 85 °C
Waga:0.02 kg
Producent / Marka:DAHUA
Gwarancja:3 lata
×





Menu

pft3950 100x100 - Moduł SFP Dahua PFT3950

Moduł SFP Dahua PFT3950