logo dahua 150x46 - Wkładka SFP Dahua PFT3920

Wkładka SFP Dahua PFT3920

300.12 

Produkt dostępny na zamówienie

 

  • Wkładka SFP światłowodu jednomodowego
  • Zasięg transmisji do 20km
  • Transfer do 155Mb/s

 

SKU: 3905c31de6e9 Kategoria:

300 pft3920 2d 0001 - Wkładka SFP Dahua PFT3920Wkładka SFP Dahua PFT3920

Przeznaczenie

Optyczne moduły zgodne ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable) to urządzenia konwertujące sygnał elektryczny na optyczny oraz optyczny na elektryczny. Stosowanie media konwerterów z możliwością wymiany modułów SFP jest szczególnie korzystne ze względu na uniwersalność np. w przypadku zmiany konfiguracji sieci zamiast wymieniać całe urządzenie lub dodawać nowe media konwertery wystarczy dobrać odpowiedni moduł SFP. Moduły współpracują z większością switchy i routerów z gniazdem SFP.

Uwaga! PFT3920 wymaga do współpracy PFT3910.

Charakterystyka produktu:

Protokoły transmisyjne:IEEE 802.3u 100Base-FX
Typ światłowodu:Światłowód jednomodowy
Maksymalny zasięg transmisji:20 km
Transfer:max. 155 Mb/s
Liczba potrzebnych włókien:1
Złącza optyczne:LC
Źródło światła / długość fali optycznej:Laser FP – 1550 / 1310 nm (Tx / Rx)
Wybrane cechy:Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
Zasilanie:3.3 V DC
Temperatura pracy:-40 °C … 85 °C
Waga:0.02 kg
Producent / Marka:DAHUA
Gwarancja:3 lata

Dodatkowe informacje

Producent

Dahua

×





Menu

300 pft3920 2d 0001 100x100 - Wkładka SFP Dahua PFT3920

Wkładka SFP Dahua PFT3920