SanDisk

Amerykańska firma, która projektuje i produkuje rozwiązania pamięci masowej flash. Wysokiej klasy rozwiązania, stanowią główne narzędzie u największych światowych producentów rozwiązań elektronicznych.

Karty pamięci to nośniki umożliwiające przechowywanie dowolnych danych między innymi z monitoringu wizyjnego. Ponieważ karty posiadają niewielkie rozmiary pozwalają na powszechne stosowanie kamerach przemysłowych. Zaletą kart pamięci, jest stosunkowo krótki czas dostępu do plików umożliwiający zapisywanie rejestrowanych obrazów w czasie rzeczywistym.

Karty pamięci SanDisk sprawdzają się w wielu różnych rozwiązaniach, w tym w monitoringu CCTV. Pozwalają na bezawaryjną pracę 24 godziny na dobę. Niektóre kamery IP wyposażone są w slot z miejscem na kartę pamięci. Karta SD służy w tym wypadku do przechowywania nagrań z monitoringu przy pracy autonomicznej. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania przy rozbudowanej infrastrukturze sieciowej jest posiadanie backupu danych z telewizji przemysłowej, który może być przydatny w przypadku utraty sygnału kamery z rejestratorem.

Menu