Roger

Firma Roger powstała 1991 roku to lider na Polskim rynku produkujący systemy kontroli dostępu, rejestrację czasu pracy i automatykę budynkową. Firma oferuje profesjonalne rozwiązania o różnym stopniu skomplikowania i funkcjonalności. W ciągu ostatnich lat firma znacząco przyspieszyła i zwiększyła zakres swojej działalności, co doprowadziło do konieczności powiększenia możliwości produkcyjnych zakładu. W chwili obecnej firma Roger posiada nowy zakład produkcyjny, który został wybudowany i zaprojektowany według najnowszej technologii w zgodzie  z odpowiednimi standardami przemysłowymi.

Do produkcji urządzeń stosowane są wyłącznie  komponenty renomowanych producentów dzięki czemu produkty cechuje duża niezawodność w ich funkcjonowaniu.

W ofercie firmy Roger znajdziemy najprostsze rozwiązania jak zamki szyfrowe, sieciowy system kontroi dostępu Rack 4 aż po nowy, skalowany system kontroli dostępu z możliwością rozbudowy o automatykę budynkową i integracją z systemami alarmowymi.  Kontrola dostępu Rack 5 firmy Roger charakteryzuje się wysoką niezawodnością i funkcjonalnością potwierdzoną  wieloma udanymi instalacjami w Polsce jak i za granicą. Kontrola dostępu stanowiąca trzon oferty  jest nieustannie udoskonalana przez tysiące inżynierów zatrudnionych w firmie aby była poszerzana o nowe możliwości i funkcjonalności.

Menu