Pulsar

Firma powstała w 1994 roku jej głównym profilem jest produkcja urządzeń i akcesoriów do systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej CCTV. Urządzenia tego producenta od lat cieszą się bardzo dobrą opinią, spowodowaną wzorową jakością wykonania.

Pulsar zasilacze

W ofercie firmy odnajdziemy wiele produktów, które mają zastosowanie w monitoringu CCTV takich jak zasilacze do kamer, rejestratorów, switche PoE. Do alarmów możemy skorzystać z zasilaczy buforowych Pulsar czy też obudów metalowych mogących pomieścić moduły wszelkiego typu. Przy kontroli dostępu możemy skorzystać z zasilaczy liniowych jak i buforowych Pulsar. Wszystkie produkty są wynikiem analizy potrzeb rynku, zgłaszanego zapotrzebowanie przez integratorów systemów zabezpieczeń, a także instalatorów.

Pulsar obudowy

Wśród produktów możemy znaleźć obudowy naścienne znajdujące zastosowanie w różnych segmentach systemów zabezpieczeń. Do systemów alarmowych produkowane są obudowy plastikowe oraz metalowe. Jeśli chcemy zbudować monitoring CCTV możemy skorzystać zasilaczy do kamer analogowych, urządzeń do kamer IP. W ofercie odnajdziemy oczywiście zewnętrzne obudowy na switch PoE.

Standard RACK19″

Rozwiązania nie ograniczają się jedynie do obudów do monitoringu. Szafy RACK Pulsar również mogą być pomocne w budowie infrastruktury sieciowej zarówno w dużej firmie i rozległej budowie, jak i w niewielkiej sieci domowej. Urządzenia pozwolą na usystematyzowanie infrastruktury sieciowej. Do szafy RACK możemy zastosować półki, bądź też mocowania RACK i dzięki temu każdy element monitoringu zamontować.

Zasilacz Pulsar

Dodatkowo w ofercie produktowej znajdziemy urządzenia zasilające kamery przemysłowe. Do systemów alarmowych oraz kontroli dostępu również znajdziemy zasilacze buforowe, transformatory, moduły przekaźnikowe.

Urządzenia do kamer IP

Pulsar oferuje również całą gamę switchy PoE, dzięki którym możemy zasilić nasz system monitoringu IP. Mnogość rozwiązań pozwoli na dostosowanie odpowiedniego urządzenia do charakterystyki rozwiązania.

Menu