Geovision

Firma jest jednym z liderów w branży CCTV nowoczesnego monitoringu wizyjnego. W swojej ofercie posiada produkty wysokiej jakości. Oferuje inteligentne rozwiązania, oraz dostęp do najnowszych wersji oprogramowań.
Producent specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej klasy kamer IP, ale współpracują również ze znajdującymi się w ofercie rejestratorami IP NVR. Dedykowane są one do pracy z 4, 8, 16 i 32 kamerami sieciowymi. Jednak z większą ilością urządzeń także mogą współpracować.

Monitoring IP

Dla najbardziej wymagających użytkowników odpowiednim rozwiązaniem jest cyfrowa technologia transmisji danych IP. Monitoring CCTV służy do sprawowania nadzoru w technologii IP, ponadto można go odtwarzać na przeglądarce internetowej. Kamery IP GeoVision zdobywały już nagrody, które przynawane były w kategoriach za najwyższą i rzeczywistą jakość obrazu. Nie jednokrotnie urządzenia były wyróżniane na międzynarodowych targach systemów zabezpieczenia mienia.

CCTV GeoVision

Produkty, które oferuje marka GeoVision to kamery IP w tym tubowe, kopułkowe, zintegrowane, obrotowe mega pikselowe, panoramiczne, fisheya, bezprzewodowe i również specjalne kamery wandaloodporne, obiektywy do kamer. Tak więc odnajdziemy urządzenia mogące pracować w każdego typu instalacji, w każdych warunkach atmosferycznych.

Dodatkowo w ofercie urządzeń możemy odnaleźć kamery do identyfikacji tablic rejestracyjnych, co w nowoczesnych budynkach zwiększa ergonomię użytkowania parkingów. Do zarządzania kamerami LPR GeoVIsion stworzyło własne oprogramowanie do zarządzania materiałem wizyjnym z bazą danych tablic rejestracyjnych.

Geovsion iZabezpieczenia.pl

Jeżeli zależy Państwu na wysokiej jakości obrazu, możliwości dostępu online do każdego urządzenia z osobna jak i zaawansowanej funkcjonalności to technologia cyfrowa będzie idealnie spełniać Państwa potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem firmy GeoVision w naszym sklepie internetowym.

Menu