Fibaro

System Fibaro to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej na światowym rynku. Technologia Z-Wave zastosowana w urządzeniach Fibaro umożliwia sterowanie wszystkimi sprzętami elektrycznymi w obiekcie bez ingerencji w infrastrukturę budynku. Dzięki miniaturyzacji urządzeń system wyróżnia się spośród innych bezinwazyjną instalacją. Moduły Fibaro instaluje się w istniejących gniazdach i kontaktach, a dopracowane w każdym szczególe estetyczne czujniki można zamontować w dowolnym miejscu bądź położeniu. Moduły są kompatybilne nawet z najstarszą instalacją elektryczną. Centrala komunikuje się bezprzewodowo z urządzeniami i wysyła im do wykonania odpowiednich działań zapewniając komfort, oraz bezpieczeństwo tobie i twojej rodzinie.

Inteligentny dom

System inteligentnego domu Fibaro steruje się za pomocą telefonu, tabletu lub komputera, z każdego miejsca na świecie. Centrala, która jest sercem całego systemu wyposażone w przejrzysty, prosty i przyjazny interfejs, umożliwiający monitorowanie i zarządzanie domem bądź biurem. Aplikacje służące do sterowania systemem za pomocą smartfonów i tabletów zostały dopasowane do systemów operacyjnych iOS i Android.
Bardzo przydatną funkcją, jest kontrola kosztów zużycia prądu. Każdy moduł Fibaro ma możliwość rzeczywistego pomiaru prądu, co pozwala nam kontrolować poszczególne odbiorniki np: zamrażalki, lodówki, pralki itp. urządzenia. Dodatkowo sprytnym modułem firmy Fibaro jest Wall Plug z podświetlonym pierścieniem, gdzie w każdej chwili możemy otrzymać informację o aktualnym obciążeniu, bez potrzeby sięgania po tablet czy smartfon.

Innowacyjne oprogramowanie

Innowacyjne oprogramowanie systemu daje użytkownikowi zmniejszenie zużycia energii i kosztów eksploatacji budynku. Fibaro mierzy aktualne zużycie energii elektrycznej, gazu czy wody. Ponadto dopasowuje harmonogram ogrzewania bądź klimatyzacji zapotrzebowania. Podczas naszej nieobecności wyłączy działanie wszystkich urządzeń elektrycznych , któ®e pobierają energię w stanie czuwania.
Funkcjonalność inteligentnego domu jest bardzo bogata. Tak naprawdę ograniczać nas może tylko nasza wyobraźnia.

Menu