Dahua

To wiodący na świecie producent rozwiązań monitoringu CCTV. Rozwój dystrybucji osiągną na dzień dzisiejszy otwarciem ponad 54 filie na całym świecie i przedstawicielstwa. Obejmując swoim zasięgiem region Azji i Pacyfiku, Europę, Afrykę, Amerykę Północną i inne regiony.
Dzięki szybkiemu rozwojowi i innowacyjnym rozwiązaniom firma w globalnym rynku telewizji przemysłowej i monitoringu według raportu IHS od 2014 roku zajęła 2 miejsce.
W konsekwencji rozwoju technologicznego firmy kamery Dahua są stosowane w sektorach bezpieczeństwa publicznego, bankowość i finanse, handel detaliczny, energia itd.

Dahua – kamery HDCVI

Opatentowana przez firmę technologia HDCVI daje możliwość transmisji obrazu Full HD na duże odległości. A co za tym idzie pozwala w zdecydowany sposób obniżyć koszty inwestycji. Dodatkowo kamery HDCVI firmy Dahua mogą jednocześnie przesłać 4 sygnały (audio, wideo, dane i zasilanie) za pośrednictwem jednego przewodu koncentrycznego. Dużą zaletą technologii HDCVI jest możliwość korzystania z analogowej infrastruktury okablowania, co za tym idzie możemy cieszyć się wysokiej jakości obrazem bez konieczności zmiany okablowania. Ponadto system kamer HDCVI jest kompatybilny również z przewodem internetowym typu skrętka. Co daje nam możliwość w przyszłości wymiany monitoringu na nowszy bez konieczności zamiany kabli.

Dahua – kamery IP i ePoE

Kamery IP Dahua w technologii ePoe zapewniają nam transmisję sygnału audio, wideo i sterowanie. Oczywiście na bardzo duże odległości nawet do 800m przy zastosowaniu standardowego przewodu UTP kat5e Ethernet. Kamery Dahua IP w systemie ePoe znacznie upraszczają instalację i konfigurację sieci, ponieważ wymagany jest tylko jeden kabel do połączenia między kamerą IP, a punktem administracyjnym.

Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych

Kolejną kluczową technologią działającą w zakresie bezpieczeństwa jest funkcja ANPR. Rozwiązania kamer Dahua ANPR umożliwia automatyczną rejestrację tablic rejestracyjnych w czasie rzeczywistym. Kamery tego typu są najczęściej wykorzystywane w instytucjach publicznych , garażach podziemnych, w miejscach gdzie jest potrzeba rejestracji tablic. Szybki rozwój technologiczny firmy Dahua umożliwił integracje technologii ANPR po stronie kamery. Oznacza to że standardowe rozwiązania analityczne po stronie serwera, są mniej opłacalne niż ANPR po stronie kamery Dahua.

Menu