Rozpoznawanie twarzy w kamerach IP

Znajdź jedną wśród miliona innych

Kamera z oprogramowaniem do rozpoznawania twarzy będzie dobrym rozwiązaniem zawsze wtedy, kiedy chcesz rozpoznać, zidentyfikować lub zweryfikować jakąś osobę. Możliwość identyfikacji ważnych klientów i potencjalnych sprawców naruszeń pozwoli Ci chronić posiadane zasoby i zapewniać lepszą obsługę klientów.

Funkcja rozpoznawania twarzy to znakomite uzupełnienie dotychczasowego systemu dozoru, zwiększające zarówno bezpieczeństwo, jak i poziom obsługi klientów w czasie rzeczywistym.

Dopasowywanie twarzy

Oprogramowanie do rozpoznawania twarzy dopasowuje obrazy twarzy uzyskane z filmów nagrywanych w czasie rzeczywistym do zdjęć z bazy danych zawierającej wcześniej zapisane obrazy twarzy. Ty dzielisz twarze w bazie danych na kategorie zależnie od potrzeb — może to być kontrola dostępu, wykrywanie VIP-ów lub osób poszukiwanych.

Po zarejestrowaniu twarzy przez kamerę dopasowanie odbywa się w czasie rzeczywistym, a uzyskany wynik zezwala na dostęp, zabrania go lub wyzwala alarm, który powoduje podjęcie odpowiednich działań przez wcześniej wyznaczone osoby.

Wiele możliwości

Wraz z naszymi partnerami oferujemy rozwiązania z zakresu rozpoznawania twarzy dla wielu zastosowań, takich jak:

    • Identyfikacja VIP-ów w kasynach, hotelach i luksusowych sklepach
    • Wykrywanie niepożądanych osób na lotniskach
    • Integracja z systemami kontroli dostępu w budynkach firmowych i komercyjnych
    • Obserwacja lub identyfikacja osób z czarnej listy na stadionach, w sklepach czy kasynach

Menu