Ranking kamer IP 2020.

TOP 5 najlepszych modeli kamer kopułkowych IP do 1000 zł netto

Przedstawiamy ranking najczęściej kupowanych kamer IP dostępnych w sklepie iZabezpieczenia.pl

Chcąc wybrać dobrej jakości kamerę IP, warto przeanalizować opinię innych. Dzięki temu od razu można bowiem odrzucić modele kamer, które na pewno nie okażą się warte uwagi. W naszym rankingu poznacie produkty cieszące się największym uznaniem wśród klientów sklepu. Wszystko to pozwoli zdecydowanie skrócić proces zakupowy.

ranking top - Ranking kamer IP 2020. TOP 5 najlepszych modeli kamer kopułkowych IP do 1000 zł nettoNajlepsze kamery IP

Co ważne, ranking jest aktualizowany w sposób automatyczny, na podstawie najważniejszych danych zakupowych generowanych w naszym sklepie. Wskazują one, które modele kamer IP były kupowane najczęściej.

Dzięki temu każdy ma dostęp do najnowszych informacji pozwalających poznać aktualne trendy zakupowe. Nasi klienci otrzymują również dostęp do rozbudowanego systemu opinii w sklepie stacjonarnym. Dodatkowo w sklepie internetowym posiadamy oceny graficzne (w formie gwiazdek. powyższe informacje pozwalają informować nas o wszystkich wadach i zaletach wybranego produktu, co sprawia, że jesteśmy w stanie wywnioskować, co jest warte naszego zainteresowania.

Decydując się na zakup kamery IP, warto przejrzeć również dokładny opis jej najważniejszych parametrów technicznych, a także jej kompatybilności z rejestratorem NVR. Szczegółowe informacje opisu i informacji z karty katalogowej producenta rozwiązania pozwolą podjąć prawidłową decyzję zakupową.

Ranking kamer IP 2020

Technologia wykorzystywana w omawianych produktach sprawia, że są one w stanie rejestrować obraz w bardzo dużej jakości poczynając od rozdzielczości Full HD. Posiadają przetworniki zazwyczaj wspomagane już standardowo funkcjami poprawiającymi jakość wyświetlanego obrazu takimi jak WDR, BLC czy też HLC. Do tego wszystkiego należy dodać również diody IR, w które wyposażona jest praktycznie każdy model. Kamera IP w nocy doświetlana jest wtedy przez diody IR, które mają zasięg od 15 metrów do 100 metrów i więcej. Jednakże w dużym stopniu ten parametr zależny jest od warunków atmosferycznych.

Biorąc pod uwagę konstrukcję kamer IP, a także sposób ich działania, wyróżnić możemy kilka rodzajów urządzeń. W zależności od miejsca montażu stosujemy kamery kopułkowe IP, tubowe czy też kompaktowe. Jednak co do zasady działania urządzenia będą różniły się rozdzielczościami wyświetlanego obrazu oraz obiektywem, który będzie zastosowany w urządzeniu.

Ranking kamer IP

1. Kamera IP Dahua IPC-HDBW1230EP-S-0280B

Gwiazdka51 - Ranking kamer IP 2020. TOP 5 najlepszych modeli kamer kopułkowych IP do 1000 zł netto

kamera ipc hdbw1230ep 0280b - Ranking kamer IP 2020. TOP 5 najlepszych modeli kamer kopułkowych IP do 1000 zł netto

Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.264 / H.265 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 1080p. Posiada zgodność z interfejsem ONVIF, która zapewnia możliwość stosowania jej w różnych systemach monitoringu IP zgodnych z tym interfejsem, niezależnie od producenta. Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji.

 • szerokokątny obiektyw
 • zasilanie PoE
 • DWDR, HLC, BLC

Dobra kamera do pracy w monitoringu IP powinna wyróżniać się możliwością doskonałego archiwizowania materiału wideo z zachowaniem dużej ilości szczegółów oraz pełną płynnością. Kamera sieciowa DH-IPC-HDBW1230E-0280B gwarantuje przechwytywanie nagrań z monitoringu w wysokiej rozdzielczości dużej płynności obrazu. W związku z tym, że kamery IP często używane są w zmiennych warunkach obserwacji prezentowane urządzenie marki Dahua wyposażono w szereg technologii zapewniających niewrażliwość i aktywną adaptację kamery do zmiennych warunków atmosferycznych i oświetleniowych.2. Kamera IP Hikvision DS-2CD1131-I

Gwiazdka4 - Ranking kamer IP 2020. TOP 5 najlepszych modeli kamer kopułkowych IP do 1000 zł netto

ds 2cd1131 i - Ranking kamer IP 2020. TOP 5 najlepszych modeli kamer kopułkowych IP do 1000 zł netto

Megapikselowa kamera IP Hikvision DS-2CD1131-I zapewnia obraz wysokiej jakości o rozdzielczości 3 Mpix. Kamera świetnie sprawdza się w miejscach o dużym natężeniu ruchu(np. dworce, hale produkcyjne, place, skrzyżowania, centra handlowe) lub w miejscach gdzie wymagana jest duża szczegółowość rejestrowanego obrazu. Wbudowany promiennik podczerwieni o zasięgu do 30 metrów oraz mechaniczny filtr podczerwieni, pozwala na pracę kamery w nocy, bez zewnętrznego źródła oświetlenia.

 • oświetlacz IR 30 metrów
 • 3 megapiksele
 • klasa szczelności IP66

Zintegrowany obiektyw o stałej ogniskowej 2.8 mm, zapewnia kąt widzenia na poziomie ok. 90°. Dodatkowo Kamera Hikvision DS-2CD1131-I posiada szereg funkcji poprawiających jakość obrazu takich jak: WDR, AWB, BLC, HLC, DNR. Wszystko to zostało zamknięte w kopułowej obudowie o klasie szczelności IP66 w kolorze białym. Zasilanie kamery Hikvision DS-2CD1131-I może odbywać się poprzez PoE lub z zasilacza 12V.3. Kamera IP Dahua IPC-HDW1431SP-0280B

Gwiazdka3 - Ranking kamer IP 2020. TOP 5 najlepszych modeli kamer kopułkowych IP do 1000 zł netto

kamera ipc hdw1431sp 0280b - Ranking kamer IP 2020. TOP 5 najlepszych modeli kamer kopułkowych IP do 1000 zł netto

Model ten jest kamerą działającą w systemie IP. W urządzeniu zastosowano przetwornik 1/3 ” Progressive Scan CMOS, który pozwala osiągnąć czysty i szczegółowy obraz w rozdzielczości 2688 x 1520 (4.0Mpx). Obiektyw 2.8mm zapewnia szeroki kąt widzenia (106°). Wyposażona jest w promiennik IR o zasięgu 30m.  Za wysoką odporność na warunki atmosferyczne odpowiada obudowa z wysoką klasą szczelności IP67.

 • Zasilanie PoE
 • Regulacja obiektywu w 3 osiach
 • Możliwość montażu sufitowego oraz ściennego


4. Kamera IP Geovision GV-EBD4700

Gwiazdka2 - Ranking kamer IP 2020. TOP 5 najlepszych modeli kamer kopułkowych IP do 1000 zł netto

gv ebd4700 - Ranking kamer IP 2020. TOP 5 najlepszych modeli kamer kopułkowych IP do 1000 zł netto

Kamera IP EBD4700 to kopułkowe urządzenie do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, ze zintegrowanym promiennikiem podczerwieni. GeoVisionEBD4700 to producent rozwiązań do monitoringu IP, zbudował urządzenie pozwalające budować systemy monitoringu o zróżnicowanym charakterze (domy, małe sklepy, biura, centra handlowe, obiekty przemysłowe, itp.). Urządzenia firmy GeoVision charakteryzują się bardzo dobrą jakością obrazu oferując kamery low-lux oraz megapikselowe.

 • rozdzielczość 4.0MPix (2592×1520) przy 20 kl./s w kompresji H.265 i H.264
 • czuły przetwornik 1/3″ CMOS ze skanowaniem progresywnym
 • minimalne oświetlenie 0.03 lx (1/5 sek.), 0.06 lx (1/30 sek.), 30 IRE, F1.8, w trybie nocnym cz/b
 • szeroki zakres dynamiki zrealizowany sprzętowo (WDR PRO) 100 dB
 • kompensacja światła tylnego (BLC)


5. Kamera IP Hikvision DS-2CD1721FWD-I(2.8-12mm)

Gwiazdka1 - Ranking kamer IP 2020. TOP 5 najlepszych modeli kamer kopułkowych IP do 1000 zł netto

ds 2cd1721fwd i - Ranking kamer IP 2020. TOP 5 najlepszych modeli kamer kopułkowych IP do 1000 zł netto

Kamera DS-2CD1721FWD-I to świetne rozwiązanie dla instalacji gdzie wymaganiem podstawowym jest wysokiej rozdzielczości obraz generowany zarówno w dzień jak i w nocy. Atutem tej kamery jest także obsługa lokalnej rejestracji na kartach uSDHC. Bogata funkcjonalność, charakterystyczna dla kamer IP Hikvision pozwala optymalnie skonfigurować parametry obrazu dla obserwowanej sceny.

 • Zgodna z ONVIF
 • Rozdzielczość do 2Mpix FullHD
 • do 30 kl./s dla 2Mpix
 • Obiektyw f=2.8-12mm/F1.4

Wybór odpowiedniej kamery IP

Chcąc wybrać kamerę IP dobrej jakości, warto przeanalizować to, ile jakiej rozdzielczości obraz generuje i czy będzie współpracowała z naszym rejestratorem NVR. Na rynku dostępne są bowiem urządzenia, które pomimo bardzo dobrych parametrów pracy nie będą współpracowały w pełni z naszym urządzeniem rejestrującym.

Nasz automatycznie generowany ranking zawiera wyłącznie kamery IP godne uwagi, wyróżniające się wysoką jakością wykonania i działania. Dzięki niemu każdy jest w stanie znaleźć produkt najlepiej spełniający jego indywidualne wymagania oraz potrzeby. A wszystko to w sposób szybki i sprawny.

Menu