Jaka kamera do monitoringu ? TOP Ranking kamer IP tubowych 2019 do 1000 zł netto

Prezentujemy listę najczęściej kupowanych kamer IP tubowych dostępnych w naszym sklepie iZabezpieczenia.pl

Jeśli chcemy wybrać odpowiednią kamerę IP tubową, warto zwrócić uwagę na produkty, które są kupowane również przez innych. Wiedza ta może być przydatna przy wstępnej weryfikacji urządzeń i odrzuceniu niektórych modeli kamer. Na naszej liście top kamer IP poznacie produkty cieszące się największym uznaniem wśród naszych klientów. Pozwoli to zaoszczędzić sporo czasu na wyborze urządzeń, rynek monitoringu posiada szeroką gamę produktów nawet tych oferowanych przez jednego producenta.

ranking top - Jaka kamera do monitoringu ? TOP Ranking kamer IP tubowych 2019

Najlepsza kamera IP tubowa

Lista jest aktualizowana w sposób automatyczny, na podstawie najważniejszych danych zakupowych generowanych w naszym sklepie. Wskazują one, które modele kamer IP tubowych w naszym sklepie były kupowane najczęściej.

Dzięki temu każdy ma dostęp do najnowszych informacji pozwalających poznać aktualne trendy zakupowe. Nasi klienci otrzymują również dostęp do systemu opinii w sklepie stacjonarnym. Dodatkowo w sklepie internetowym posiadamy oceny graficzne (w formie gwiazdek. powyższe informacje pozwalają informować nas o wszystkich wadach i zaletach wybranego produktu, co sprawia, że jesteśmy w stanie wywnioskować, co jest warte naszego zainteresowania.

Decydując się na zakup kamery IP tubowej, warto przejrzeć również dokładny opis jej najważniejszych parametrów technicznych, a także jej kompatybilności z rejestratorem IP NVR. Szczegółowe informacje opisu i informacji z karty katalogowej producenta rozwiązania pozwolą podjąć prawidłową decyzję zakupową.

Ranking kamer IP tubowych 2019

Technologia wykorzystywana w omawianych produktach sprawia, że są one w stanie rejestrować obraz w bardzo dużej jakości poczynając od rozdzielczości Full HD. Posiadają przetworniki zazwyczaj wspomagane już standardowo funkcjami poprawiającymi jakość wyświetlanego obrazu takimi jak WDR, BLC czy też HLC. Do tego wszystkiego należy dodać również diody IR, w które wyposażona jest praktycznie każdy model. Kamera IP w nocy doświetlana jest wtedy przez diody IR, które mają zasięg od 15 metrów do 100 metrów i więcej. Jednakże w dużym stopniu ten parametr zależny jest od warunków atmosferycznych.

Biorąc pod uwagę konstrukcję kamer IP, a także sposób ich działania, wyróżnić możemy kilka rodzajów urządzeń. W zależności od miejsca montażu stosujemy kamery tubowe IP, kopułowe czy też kompaktowe. Jednak co do zasady działania urządzenia będą różniły się rozdzielczościami wyświetlanego obrazu oraz obiektywem, który będzie zastosowany w urządzeniu.

Ranking kamer IP

1. Kamera IP Hikvision DS-2CD1023G0-I

Gwiazdka51 - Jaka kamera do monitoringu ? TOP Ranking kamer IP tubowych 2019

ds 2cd1023g0 i - Jaka kamera do monitoringu ? TOP Ranking kamer IP tubowych 2019

Kamera DS-2CD1023G0-I to rozwiązanie dla instalacji gdzie wymaganiem podstawowym jest wysokiej rozdzielczości obraz generowany zarówno w dzień jak i w nocy. Bogata funkcjonalność, charakterystyczna dla kamer IP Hikvision pozwala optymalnie skonfigurować parametry obrazu dla obserwowanej sceny.

• Zgodna z ONVIF
• Rozdzielczość do 2Mpix
• do 30kl./s dla 2Mpix
• Obiektyw f=2.8mm/F2.0

Kamera pracuje w trybie dualnym tzn. dzienno–nocnym co pozwala na prawidłowe odwzorowanie kolorów w warunkach dobrego oświetlenia (dzień), jak również maksymalne wykorzystanie czułości kamery w warunkach słabego oświetlenia (noc). Zastosowany promiennik IR pozwala na doświetlenie sceny podczerwienią w warunkach nocnych. W przypadku gdy nie chcemy lub nie możemy korzystać z podczerwieni kamera pozwala także w warunkach nocnych na zwiększenie wzmocnienia lub integracje klatek (wydłużenie czasu naświetlenia).2. Kamera IP Dahua IPC-HFW1431SP-0280B

Gwiazdka4 - Jaka kamera do monitoringu ? TOP Ranking kamer IP tubowych 2019

kamera ipc hfw1230sp 0280b 600x600 - Jaka kamera do monitoringu ? TOP Ranking kamer IP tubowych 2019

DH-IPC-HFW1431S-0280B to nowoczesne rozwiązanie, w pełni wykorzystywane w strukturach monitoringu wizyjnego. Urządzenie stanowi element innowacyjnej serii Lite marki Dahua, który umożliwia płynną rejestracje obrazu z miejsc i obiektów objętych całodobowym monitoringiem, zapewniając wiarygodną identyfikację i wysoki poziom bezpieczeństwa

  • przetwornik: 1/3″ 4MP Progressive Scan CMOS
  • rozdzielczość: 2688×1520 / 20kl/s
  • interfejs: Ethernet 10/100 Base-T PoE 802.3af
  • kompresja: H.265+H.265/ H.264+/ H.264/ MJPEG

 3. Kamera IP Geovision GV-EBL2702-2F

Gwiazdka3 - Jaka kamera do monitoringu ? TOP Ranking kamer IP tubowych 2019

gv ebl2702 600x391 - Jaka kamera do monitoringu ? TOP Ranking kamer IP tubowych 2019

Wandaloodporna kamera IP typu mini-bullet do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, ze zintegrowanym promiennikiem podczerwieni. GeoVision to producent rozwiązań do monitoringu IP, zbudował urządzenie pozwalające budować systemy monitoringu o zróżnicowanym charakterze (domy, małe sklepy, biura, centra handlowe, obiekty przemysłowe, itp.). Urządzenia firmy GeoVision charakteryzują się bardzo dobrą jakością obrazu oferując kamery low-lux oraz megapikselowe.

 

  • rozdzielczość 2.0MPix (1920×1080) przy 30 kl./s w kompresji H.265 i H.264
  • super-czuły przetwornik 1/2.8″ CMOS ze skanowaniem progresywnym
  • minimalne oświetlenie 0.005 lx (1/5 sek.), 0.01 lx (1/30 sek.), 30 IRE, F1.8, w trybie dziennym kolorowym


4.Kamera IP Vivotek IB8369A

Gwiazdka2 - Jaka kamera do monitoringu ? TOP Ranking kamer IP tubowych 2019

ib8369a 600x388 - Jaka kamera do monitoringu ? TOP Ranking kamer IP tubowych 2019

Vivotek IB8369A to następca modelu IB8369A. 2-megapikselowa zewnętrzna kamera IP pozwalająca uzyskać doskonałą jakość obrazu i wyjątkową przepustowość w rozdzielczości 1920×1080 z szybkością do 30 klatek na sekundę. Kamera może przechwytywać większą powierzchnię sceny niż standardowa kamera VGA, istotnie redukując liczbę zainstalowanych kamer. Tryb dzień/noc, usuwalny  filtr IR oraz wbudowane diody IR o efektywnym zasięgu do 30m sprawiają, że kamera zapewnia użytkownikowi dostarczenie wyraźnych obrazów z różnego rodzaju terenu nie tylko w dzień, ale również w nocy.5. Kamera IP Dahua IPC-HFW4231TP-ASE-0360B

Gwiazdka1 - Jaka kamera do monitoringu ? TOP Ranking kamer IP tubowych 2019

kamera ipc hfw4431tp ase 0360b 600x600 - Jaka kamera do monitoringu ? TOP Ranking kamer IP tubowych 2019

DH-IPC-HFW4231T-ASE-0360B to nowoczesne rozwiązanie, w pełni wykorzystywane w strukturach monitoringu wizyjnego. Urządzenie stanowi element innowacyjnej serii Eco Savvy 3.0 ePoE marki Dahua, które umożliwia płynną rejestracje obrazu z miejsc i obiektów objętych całodobowym monitoringiem, zapewniając wiarygodną identyfikację i wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno osób, jak i ochranianego mienia. Kamery IP serii Eco Savvy 3.0 zaprojektowane zostały w oparciu o najnowocześniejsze technologie w dziedzinie przetwarzania obrazu, dzięki czemu są w stanie sprostać wymaganiom. Wysokiej jakości przetwornik obrazu, wysoka czułość oraz szeroka dynamika gwarantuje najwyższej jakości obraz w każdy warunkach.

Wybór odpowiedniej kamery do monitoringu

Chcąc wybrać kamerę IP dobrej jakości, warto przeanalizować to, ile jakiej rozdzielczości obraz generuje i czy będzie współpracowała z naszym rejestratorem NVR. Na rynku dostępne są bowiem urządzenia, które pomimo bardzo dobrych parametrów pracy nie będą współpracowały w pełni z naszym urządzeniem rejestrującym.

Nasz automatycznie generowany ranking zawiera wyłącznie kamery IP godne uwagi, wyróżniające się wysoką jakością wykonania i działania. Dzięki niemu każdy jest w stanie znaleźć produkt najlepiej spełniający jego indywidualne wymagania oraz potrzeby. A wszystko to w sposób szybki i sprawny.

Menu