Wiadomości ze świata systemów zabezpieczeń mienia

Informacje o systemach zabezpieczeń takich jak telewizja przemysłowa, systemy alarmowe, kontrola dostępu czy dodatkowo automatyka budynkowa zostały przez nas posegregowane i przygotowane w prosty i przejrzysty sposób.

10 powodów, dla których warto kupić kamery monitoringu
Kamery monitoringu zapewniły szereg korzyści tym, którzy używają ich w swoich domach i miejscu pracy. Pomagają ludziom monitorować swoje dzieci, ochraniają mienie przed wandalami i włamywaczami, a także zwiększają wydajność i efektywność pracowników w pracy.

Jaka kamera do monitoringu ? Ranking kamer IP tubowych 2019 do 1000 zł netto
Przewodnik po kamerach IP tubowych, z maksymalnym budżetem do 1000 zł netto. Lista urządzeń do monitoringu przeznaczonych do rejestratorów NVR lub pracy autonomicznej

Ranking kamer IP 2019. Top 5 najlepszych modeli kamer kopułkowych IP
Przewodnik po kamerach IP kopułkowych, z maksymalnym budżetem do 1000 zł netto. Dzięki naszemu rankingowi wybór urządzenia może być prostszy.

Rozpoznawanie twarzy w kamerach IP
Kamera z oprogramowaniem do rozpoznawania twarzy będzie dobrym rozwiązaniem zawsze wtedy, kiedy chcesz rozpoznać, zidentyfikować lub zweryfikować jakąś osobę. Możliwość identyfikacji ważnych klientów i potencjalnych sprawców naruszeń pozwoli Ci chronić posiadane zasoby i zapewniać lepszą obsługę klientów.

Integracja systemu RACS 5 z centralami INTEGRA
System RACS 5 oferuje możliwość integracji programowej z centralami alarmowymi serii INTEGRA (SATEL). Integracja ta jest realizowana za pośrednictwem programu tzw. kontrolera wirtualnego, który uruchomiony na serwerze systemu kontroli dostępu prowadzi komunikację z centralą alarmową INTEGRA za pośrednictwem interfejsu ETHM-1.

Wytyczne GIODO dotyczące wykorzystania monitoringu wizyjnego w szkołach
GIODO przygotował zestaw wyjaśnień, w jakich przypadkach szkoły mogą stosować monitoring wizyjny, jakie obowiązki muszą wówczas spełnić oraz jakie prawa przysługują osobom objętym tego typu nadzorem.

Axis OptimizedIR — najbardziej zaawansowane rozwiązania IR
Jak sama nazwa wskazuje, funkcja OptimizedIR jest zoptymalizowana dla konkretnych kamer i sytuacji. Na przykład w kamerze PTZ z funkcją OptimizedIR wiązka podczerwieni dostosowuje się automatycznie.

Menu