Monitoring AHD

Technologia systemów monitoringu AHD charakteryzuje się przesyłaniem sygnału na duże odległości poprzez kabel koncentryczny o rozdzielczości 720p oraz full HD. Maksymalna odległość przy zastosowaniu przewodu koncentrycznego to 500m, natomiast skrętki komputerowej do 250m.

System AHD pozbawiony jest jakichkolwiek szumów czy zakłóceń, które bardzo często występowały w systemach poprzedniej generacji. Znaczna większość kamer AHD umożliwia przełączenie standardu wyjściowego AHD/PAL. Najczęściej zmiany tego parametru dokonuje się poprzez joystick umieszczony z przodu kamery.

Rejestratory AHD współpracują z kamerami AHD oraz PAL. W zależności od modelu rejestratora możemy zmieniać kamery w dowolnej konfiguracji. Dzięki temu zastosowaniu możemy przechodzić na system AHD stopniowo bez konieczności wymiany wszystkich kamer starego monitoringu.

Jednym z największych atutów monitoringu wizyjnego AHD jest stosunek ceny do jakości. Ponosząc naprawdę niewielki koszty możemy zbudować w pełni profesjonalny monitoring w rozdzielczości full HD, i cieszyć się bezpieczeństwem naszego mienia.

Większość dostępnych systemów monitoringu AHD jest maksymalnie zautomatyzowana, dzięki czemu proces uruchomienia i konfiguracji systemu nie sprawia większych kłopotów. Rejestratory AHD automatycznie wykrywają sygnał z kamer, co pozwala nam uniknąć skomplikowanych definicji i regulacji sprzętu. Wystarczy wszystkie urządzenia podłączyć do prądu, zdefiniować hasła dostępu i cieszyć się nowo zainstalowanym systemem wizyjnym.

Dużym atutem systemów monitoringu AHD, jest możliwość podpięcia sygnału internetowego do rejestratora, co daje nam możliwość podglądu zdalnego.

Menu