• Rejestrator kamer Hikvision DS-7104HGHI-F1

  Urządzenie DS-7104HGHI-F1 to rejestrator TURBOHD, znajdujący zastosowanie w niewielkich instalacjach monitoringu. Współpracuje z kamerami różnych typów HD-TVI, AHD i CVBS. Atrakcyjna cena powoduje, że jest on dobrym wyborem dla ekonomicznych instalacji systemu CCTV. Polecany jest do obiektów takich jak mieszkania, domu, sklepy czy pomieszczenia biurowe.

  388.68 
 • Rejestrator kamer Hikvision DS-7204HGHI-F1

  DVR DS-7204HGHI-F1 zazwyczaj stosowany jest w małych instalacjach telewizji przemysłowej. Hikvision jednakże zaprojektował ten rejestrator z myślą o rejestracji z niewielkiej ilości kamer jednakże z długim czasem archiwizacji. Urządzenie posiada oczywiście możliwość zdalnego podglądu i odtwarzania nagrań poprzez urządzenia mobilne jak również poprzez komputer.

  408.36 
 • Rejestrator kamer Dahua XVR4104HS-S2

  Model serii XVR to rejestrator firmy Dahua pozwalający obsłużyć 5 typów kamer. Pentabryda XVR4104HS-S2 odtwarza i rejestruje obraz z kamer analogowych, AHD, TurboHD, HD-CVI oraz IP. Dzięki tej funkcjonalności urządzenie może znaleźć swoje miejsce doskonale przy zmianie rejestratora w starszych i nieaktualnych instalacjach CCTV.

  510.63 537.51 
 • Rejestrator kamer Hikvision DS-7104HQHI-F1/N

  Model DS-7104HQHI-F1/N przeznaczony został do obsługi maksymalnie 4 kanałów. Hikvision DVR obsługuje kamery AHD lub TurboHD. Oczywiście rejestrator umożliwia podgląd zdalny kamer, jednakże w razie potrzeby możemy podłączyć do urządzenia monitor z wykorzystaniem przewodu HDMI lub VGA.

  575.64 
 • Rejestrator kamer Hikvision DS-7104HQHI-K1

  Bardzo popularny model tak zwana “mydelniczka”, obsługujący kamery Turbo HD, AHD oraz analogowe. Urządzenie posiada miejsce na jeden dysk twardy oraz obsługuje maksymalnie 4 kamery. Idealne do ekonomicznych instalacji małych obiektów.

  575.64 
 • Rejestrator kamer Dahua XVR5104HS-X

  Pentabryda to rodzaj rejestratora mogący obsłużyć 5 typów kamer. XVR5104HS-X to model serii XVR będący penta-brydą. Pozwala to na oszczędne podejście do wymiany istniejącego na przykład analogowego systemu monitoringu bez kosztownego zakupu kamer. Urządzenia wizyjne możemy dokupić w następnym etapie inwestycji.

  569.06 599.01 
 • Rejestrator kamer Dahua XVR5104C-X

  Prezentowany model Dahua XVR5104C-X współpracuje z kamerami działającymi w technologi CVI/TVI/AHD/IP/analog. Swoje zastosowanie znajdzie w takich obiektach jak magazyny, biura, sklepy, szkoły, przedszkola. Urządzenie jest kompatybilne ze standardem ONVIF dzięki któremu możemy podpiąć kamery IP większości znanych producentów na rynku.

  588.92 619.92 

  Rejestrator kamer Dahua XVR5104C-X

  588.92 619.92 
 • Rejestrator kamer Dahua XVR5104HS-S2

  Rejestrator 4 kanałowy  o modelu XVR5104HS-S2 obsługuje kamery HDCVI, AHD, TVI, Analog oraz kamery IP. Rejestrator może obsługiwać 1 dysk SATA max. 8TB i posiada rozbudowane opcje wyszukiwania nagranego materiału wideo, użytkownik może podglądać na żywo obrazy z kamer oraz odtwarzać i zapisywać nagrania na dysk swojego komputera.

  608.79 640.83 
 • Rejestrator kamer Hikvision DS-7204HQHI-K1

  Urządzenie DS-7204HQHI-K1 to rejestrator TURBOHD, znajdujący zastosowanie w niewielkich instalacjach monitoringu. Współpracuje z kamerami różnych typów HD-TVI, AHD i CVBS. Atrakcyjna cena powoduje, że jest on dobrym wyborem dla ekonomicznych instalacji systemu CCTV. Polecany jest do obiektów takich jak mieszkania, domu, sklepy czy pomieszczenia biurowe.

  658.05 
 • Rejestrator kamer Hikvision DS-7204HQHI-K1/A

  Prezentowany model to nowoczesne urządzenie stworzone z myślą o realizacji nowoczesnych systemów monitorujących, opartych o różnorodną technologię transmisji. Urządzenie umożliwia bowiem zapis obrazu w systemie HD-TVI, HD-CVI, AHD, CVBS oraz IP. Dużą aletą rejestratora jest  to, że jest w stanie równocześnie wyświetlać pogląd na portach VGA i HDMI.

   

  681.42 
 • Rejestrator kamer Dahua XVR5104C-4M

  Rejestrator 4 kanalowy HD-CVI model XVR5104C-4M marki Dahua.  Umożliwia nagrywanie obrazu do 5Mpx, urządzenie trybrydowe które pracuje w technologii HDCVI/Analog/TVI/AHD/IP.  Wyposażony jest w wyjście wideo VGA. HDMI zapewniający obsługę zdalną oraz lokalną za pomocą myszki komputerowej i intuicyjnego układu menu. Obudowa tego modelu występuje w kolorze białym.

  824.96 868.38 
 • Rejestrator kamer Dahua XVR5104C-4KL-X

  Rejestrator 4 kanałowy producenta Dahua obsługuje kamery HDCVI, AHD, TVI,CVBS oraz kamery IP.  Urządenie może obsługiwać 1 dysk SATA max. 10TB i posiada rozbudowane opcje wyszukiwania nagranego materiału wideo. Obsługa połączeń P2P zapewnia zdalny dostęp oraz łatwą i szybką konfigurację niezaleznie od łącza internetowego.

   

  883.39 929.88 
 • Rejestrator kamer Dahua XVR5104HS-4KL-X

  Model serii XVR to rejestrator firmy Dahua obsługuje kamery HDCVI, AHD, TVI, analog oraz kamery IP. Wyposażony jest w port wyjściowy VGA oraz HDMI 4K UHD, pozwalając tym samym na wyświetlanie obrazu w bardzo wysokiej rozdzielczości. Obsługa połączeń P2P zapewnia zdalny dostęp oraz łatwą i szybką konfigurację niezależnie od łącza internetowego.

   

  903.25 950.79 
 • Rejestrator kamer Hikvision DS-7204HQHI-K1/P

  Rejestrator 4 kanałowy. Urządzenie umożliwia bowiem zapis obrazu w systemie HD-TVI, HD-CVI, AHD, CVBS oraz IP. Przesył odpowiedniego sygnału odbywa się po kablu koncentrycznym lub, w przypadku użycia specjalnych transmiterów, po skrętce komputerowej.  Niewątpliwym atutem rejestratora jest możliwość jednoczesnego wyświetlania podglądu ze wszystkich kanałów, co gwarantuje dokładną obserwacje wszystkich monitorowanych obszarów jak również to, że jest on w stanie równocześnie wyświetlać pogląd na portach VGA i HDMI.

   

   

   

  959.40 
 • Rejestrator kamer Hikvision DS-7304HQHI-K4

  Rejestrator HD-TVI 4 kanałowy model DS-7304HQHI-K4 marki Hikvision. Współpracuje z kamerami różnych typów HD-TVI, AHD i CVBS. Polecany jest do obiektów takich jak mieszkania, domu, sklepy czy pomieszczenia biurowe.

  2,378.82 

Rejestrator do 4 kamer

Rejestrator do 4 kamer monitoringu służy do zapisu obrazu na dysku zaimplementowanym w urządzeniu. Urządzenie obsługujące taką ilość kanałów idealnie nadaje się do małych instalacji monitoringu takich jak małe sklepy, biura czy domy.

Urządzenia posiadają 4 złącza BNC, do podłączenia kamer CCTV poprzez kabel koncentryczny lub przewód UTP z odpowiednim transformatorem. Praktycznie każdy DVR posiada wyjście HDMI oraz VGA co pozwala na podłączenie każdego produkowanego obecnie monitora. Jednakże podłączenie telewizora jest opcją dodatkową i instalacja monitoringu nie musi być tak zrealizowana. Obraz z kamer oglądamy za pomocą przeglądarki internetowej lub urządzenia mobilnego jeśli nasz DVR do 4 kamer jest podłączony do infrastruktury sieciowej.

Rejestrator posiada zazwyczaj również wejścia audio, dzięki czemu możemy realizować zapis dźwięku. Może on być oczywiście odtwarzany wspólnie z odpowiednim nagranym kanałem wideo.

Nagranie z rejestratora do 4 kamer może być realizowane 24 godziny na dobę. Jednakże jeśli istnieje taka potrzeba możemy zapisywać nagrania po detekcji ruchu przez kamerę lub odpowiedniego harmonogramu. Oczywiście można mieszać sposób nagrywania według własnego uznania. Na przykład od godziny 7 rano do 18 rejestrator może nagrywać ciągle. Po godzinie 18 po detekcji ruchu urządzenie będzie zapisywało nagrania. A od godziny 24 do 7 rano nagranie będzie wyzwolone przez alarm wywołany przez system alarmowy (podłączony do rejestratora).

×

Main Menu