Rejestrator do 32 kamer

Odpowiedni rejestrator do 32 kamer stanowi sercem doskonałego systemu monitoringu wizyjnego. Podstawowe urządzenie monitoringu weryfikuje jaką możemy maksymalnie zainstalować ilość kamer w lokalizacji. Urządzenia rejestrujące, które obsługują do 32 kamer dedykowane są do dużych instalacji CCTV.

Każdy rejestrator do 32 kamer posiada wejście wideo BNC, które pozwala na podpięcie kamer przemysłowych. Aby archiwizacja obrazu mogła się odbywać musi on posiadać dodatkowo dysk twardy, mieszczący wiele godzin nagrań. Dysk musi być przeznaczony do pracy ciągłej, aby dostęp do zapisu obrazu zawsze był bezproblemowy. Rejestrator oferuje jednak nie tylko zapisywanie materiału wideo. Użytkownik ma dostęp do nagrań w dowolnej chwili. Do zarządzania rejestratorem mamy specjalny interfejs zaimplementowany w rejestratorze lub WEB SERWER, dzięki któremu również wprowadzamy zmiany w urządzeniu. Jest to najważniejsze urządzenie w systemie monitoringu dlatego warto w niego zainwestować. Stanowi niejako bezę do zarządzania systemem CCTV.

W naszej ofercie posiadamy rejestratory do 32 kamer i więcej, które posiadają wiele przydatnych funkcji. Do jednej z nich należy detekcja ruchu, jak również maski prywatności do wyłączania z rejestrowanej przestrzeni wybranych obszarów. Wysoka jakość zapisywanego materiału wideo Full HD, a także 4 K, pozwala na dobranie odpowiedniego dla rejestratora do 32 kanałów, dzięki któremu uzyskamy satysfakcjonującą nas szczegółowość obrazu.

×

Menu