Rejestrator do 16 kamer

Rejestratory do 16 kamer przeznaczone są do monitoringu CCTV wymagających założenie wielu punktów obserwacji. Przy użyciu rejestratora z możliwością podłączenia 16 kamer można stworzyć system nadzoru wizyjnego, który świetnie sprawdzi się w sklepie czy w firmie (na przykład w fabrykach i magazynach).

DVR posiada wyjścia typu BNC do podłączenia kamer CCTV. Rejestrator do 16 kamer to urządzenie wyposażone w wyjście HDMI lub VGA, które pozwala na podpięcie monitora. Dodatkowo możemy podłączyć w środku urządzenia dysk twardy, na którym odbywa się zapis danych. Dlatego umożliwia odtwarzanie materiału wideo w dowolnej chwili, a także zapewnia możliwość nagrywania według określonego harmonogramu. Urządzenie stanowi niezwykle ważny element każdego monitoringu CCTV, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na jego jakość podczas wyboru.

Rejestratory 16-kanałowe, które posiadamy w naszej ofercie, charakteryzują się szerokim zakresem praktycznych rozwiązań. Urządzenia posiadają możliwość nakładania maski prywatności, która pozwala na usunięcie z nagrywanego materiału wybranych elementów, np. okien. Dodatkowym ciekawym rozwiązaniem jest korzystanie z trybu detekcji ruchu. Stanowi to bardzo przydatne narzędzie do oszczędzania ilości miejsca na dysku twardym Warto również zwrócić uwagę na możliwość dopasowania rejestratora z 16 kanałami do naszych wymagań pod względem jakości rejestrowanego obrazu. Modele, które są dostępne nagrywają z rozdzielczością Full HD lub 4 K.

×

Menu