Monitory przemysłowe

Monitory CCTV są przeznaczone do pracy ciągłej 24 godziny na dobę. Ich budowa dodatkowo pozwala na użytkowanie ich w niesprzyjających i  specyficznych warunkach środowiskowych. Wytwarzane są ze specjalnie dobranych komponentów. Monitory są zabezpieczane przed niekorzystnymi czynnikami takimi jak zapylenie, wilgoć i wstrząsy. Przystosowane są przeważnie także do niezawodnej pracy w rozszerzonym zakresie temperatury.

W ofercie posiadamy szeroki wachlarz monitorów przemysłowych o przekątnych od 6″ do 42″ z IP65. Możliwości montażowa monitorów są bardzo duże: w szafie rack, panelowo, naściennie, na ruchomym wysięgniku (standard montażu VESA).

Monitory przemysłowe znajdują zastosowanie w monitoringu CCTV ze względu na niezawodną pracę. Pozwalają na bezawaryjną ciągłą pracę co ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa obiektu. Dlatego od operatora monitoringu zależy w największym stopniu wychwycenie niechcianych zdarzeń.

Monitory przemysłowe zazwyczaj charakteryzują się niedużym poborem energii, długim czasem użytkowania i dobrą jakością wyświetlanego obrazu. Można tego typu rozwiązanie polecić wszystkim inwestorom, którzy chcą zrealizować skuteczny system monitoringu CCTV.

×

Menu